reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help me

Ja bylam na badaniu z betą około 400 i już było widać 3mm pecherzyk ciazowy więc nie jest powiedziane, że nic nie będzie widać. W internecie piszą, że od bety 1000, ale na swoim przykładzie wiem, że widać już wcześniej :)
 
reklama
Ja bylam na badaniu z betą około 400 i już było widać 3mm pecherzyk ciazowy więc nie jest powiedziane, że nic nie będzie widać. W internecie piszą, że od bety 1000, ale na swoim przykładzie wiem, że widać już wcześniej :)

Mój drugi pomiar bety wynosił 1738. Do lekarza poszłam dwa dni później. Wiec na pewno było jeszcze więcej, ale już nie mierzylam trzeci raz, bo wystarczyło mi porównanie dwóch pomiarów, ze jest przyrost.
Mimo takiej bety widać było tylko pęcherzyk ciążowy.
 
Mój drugi pomiar bety wynosił 1738. Do lekarza poszłam dwa dni później. Wiec na pewno było jeszcze więcej, ale już nie mierzylam trzeci raz, bo wystarczyło mi porównanie dwóch pomiarów, ze jest przyrost.
Mimo takiej bety widać było tylko pęcherzyk ciążowy.

I to był tydzień 5+3
 
Ogólnie to jak jesteś cierpliwa to lepiej poczekać i iść później, im później tym więcej będzie widać, ale jak coś Cie niepokoi możesz wybrać się na wizytę wcześniej dla swojego spokoju psychicznego.
 
Mam mętlik taki , że nie wiem co robić , tzn czy iść do lekarza czy poczekac i pójść po nowym roku .
Nie zastanawialabym się gdybym dobrze się czuła :(
Bardzo bolą mnie lędźwie i krzyż...podbrzusze trochę :(
W nocy o 3:15 obudził mnie taki tępy i rozpierajacy bol plecow ....trzymał z 10 minut ....
 
Gratulacje! Na ten moment zobaczysz jedynie pęcherzyk ciążowy i sprawdzisz czy jest dobrze umiejscowiony, lekarz wyznaczy kolejną wizytę pewnie w okolicy tygodnia 7, bo wtedy powinien być widoczny już zarodek i serduszko 😊
Marne szanse, żeby cokolwiek zobaczyć. Poza tym dzisiaj i tak do lekarza się nie dostanie, więc na spokojnie ;)
Mój drugi pomiar bety wynosił 1738. Do lekarza poszłam dwa dni później. Wiec na pewno było jeszcze więcej, ale już nie mierzylam trzeci raz, bo wystarczyło mi porównanie dwóch pomiarów, ze jest przyrost.
Mimo takiej bety widać było tylko pęcherzyk ciążowy.
No bo miałaś wyższą betę :)
 
Mam mętlik taki , że nie wiem co robić , tzn czy iść do lekarza czy poczekac i pójść po nowym roku .
Nie zastanawialabym się gdybym dobrze się czuła :(
Bardzo bolą mnie lędźwie i krzyż...podbrzusze trochę :(
W nocy o 3:15 obudził mnie taki tępy i rozpierajacy bol plecow ....trzymał z 10 minut ....
Dzisiaj lekarz i tak prawdopodobnie nic nie zobaczy, tylko powie Ci, żebyś zbadała przyrost.
Ból na tym etapie to norma ;) człowiek cały czas ma wrażenie, że okres się zaczyna. Możesz brać magnez.
 
Marne szanse, żeby cokolwiek zobaczyć. Poza tym dzisiaj i tak do lekarza się nie dostanie, więc na spokojnie ;)

No bo miałaś wyższą betę :)

Dlatego mówię, że jeśli coś zobaczy to tylko pęcherzyk (o ile) i ze warto pójść za jakieś 2 tygodnie, bo to za wczesnie teraz . No jeśli nie ma nic niepokojącego oczywiście.
 
reklama
Dlatego mówię, że jeśli coś zobaczy to tylko pęcherzyk (o ile) i ze warto pójść za jakieś 2 tygodnie, bo to za wczesnie teraz . No jeśli nie ma nic niepokojącego oczywiście.
A ja mówię, że przy becie 300, to prawdopodobnie nawet pęcherzyka nie zobaczy :p zależy od sprzętu i umiejętności.
 
Do góry