reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP, ON CIĄGLE PRZEGRYZA SMOCZKI :(

klaudia95

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2015
Postów
77
Witajcie. Potrzebuję porady w zakresie smoczków uspokajających.
Mój syn notorycznie przegryza smoczki.. w ostatnich pięciu dniach przegryza jeden dziennie...
Używaliśmy do tej pory smoczka Avent, Lovi, Canpol . NIe ssie ich ciagle, do spania, żeby się uspokoić, i czasami ma po prostu taką potrzebę. Synek ma 15,5 miesiąca i nie chce mu zabierać smoka przed wakacjami, bo jeszcze się uczę i mały ze smokiem zasypia...Próbowaliśmy odstawić smoczek, zostawialiśmy u małego dziecka, wyrzucał je sam do kosza ale pora spania, ale potrzeb ssania i już słyszę "ME-ME" a jak nie ma to jest pisk i wisk... Polećcie jakieś dobre smoczki..
 

Załączniki

  • WIN_20170301_11_59_31_Pro.jpg
    WIN_20170301_11_59_31_Pro.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 691
reklama
Witajcie. Potrzebuję porady w zakresie smoczków uspokajających.
Mój syn notorycznie przegryza smoczki.. w ostatnich pięciu dniach przegryza jeden dziennie...
Używaliśmy do tej pory smoczka Avent, Lovi, Canpol . NIe ssie ich ciagle, do spania, żeby się uspokoić, i czasami ma po prostu taką potrzebę. Synek ma 15,5 miesiąca i nie chce mu zabierać smoka przed wakacjami, bo jeszcze się uczę i mały ze smokiem zasypia...Próbowaliśmy odstawić smoczek, zostawialiśmy u małego dziecka, wyrzucał je sam do kosza ale pora spania, ale potrzeb ssania i już słyszę "ME-ME" a jak nie ma to jest pisk i wisk... Polećcie jakieś dobre smoczki..
Niestety jeśli przegryza to każdy rodzaj nawet ten najdroższy przegryzie nic na to nie poradzisz przechodziłam to samo z synkiem
 
Witajcie. Potrzebuję porady w zakresie smoczków uspokajających.
Mój syn notorycznie przegryza smoczki.. w ostatnich pięciu dniach przegryza jeden dziennie...
Używaliśmy do tej pory smoczka Avent, Lovi, Canpol . NIe ssie ich ciagle, do spania, żeby się uspokoić, i czasami ma po prostu taką potrzebę. Synek ma 15,5 miesiąca i nie chce mu zabierać smoka przed wakacjami, bo jeszcze się uczę i mały ze smokiem zasypia...Próbowaliśmy odstawić smoczek, zostawialiśmy u małego dziecka, wyrzucał je sam do kosza ale pora spania, ale potrzeb ssania i już słyszę "ME-ME" a jak nie ma to jest pisk i wisk... Polećcie jakieś dobre smoczki..
A kauczukowy probowalas?
Mój syn już na przeszło 2 lata i też ciągle gryzie, tylko smok skrzypi i jeszcze mu się nie zdarzyło przegryzc.
 

Załączniki

  • 14863713740301787325205.jpg
    14863713740301787325205.jpg
    833 KB · Wyświetleń: 630
mieliśmy to samo, tylko córka miała 18miesiecy, przegryzała co chwile, nowy kupiony a na drugi dzień pogryziony
w końcu najpierw odstawiłam na drzemke, a tylko na noc dostawała, az w końcu raz, drugi nie dostała na noc i za 3 razem zapomniała, odstawilismy i mamy spokój
spróbuj odstawić moze to juz czas u twojego dziecka, bo wiadomo im szybciej tym lepiej dla zabków :)
 
Kochane, Mikołaj przegryzł i kauczukowy z Canpol :( Cóż, dzisiaj poszedł spać z pogryzionym smoczkiem mimo tego iż pluł nim bo jest przegryziony, to był w rączce przy policzku ale nie w buzi :)
Wiecie, on pije mleko modyfikowane, więc bez smoka przez najbliższe kilka dni będzie cięzko, ale kolejnej stówy nie chce mi się wydawać w ciągu tygodnia na same smoczki.
 
U mnie było tak że jak mój synek przegryzł jeden drugi trzeci smoczek to powiedziałam mu że smoczka nie ma bo jest zepsuty i na następny dzień jakoś tak się złożyło że o nim zapomniał i mieliśmy spokój. Co prawda jak zobaczy jeszcze smoczek u innego dziecka albo w książeczce to mówi "smoczek am", ale mówię mu, że smoczki są dla dzidziusiów a on jest już dużym chłopcem i to działa.
 
reklama
reklama
Do góry