reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

help! potrzebna mi opinia

Dołączył(a)
7 Sierpień 2016
Postów
1
Ostatnią @ miałam 01.07. Zrobiłam 3 testy sikane i wszystkie miały l kreskę (2 przed planowaną @, a jeden dzień po planowanej @). 27.07. zrobiłam badania krwi i beta było 1.2 (w zaleceniu było, żeby powtórzyć badanie po min 48h- jeszcze tego nie zrobiłam). P.S. wydaje mi się, ze mam troche większy biust, rwie mnie w środku i zbiera mnie na wymioty, ale o roznych porach.... 10 dni mi się juz spoznia @. Boje się iść jutro zrobic badania krwi, bo naczytalam i nasłuchałam się dużo o pustym pęcherzyku ... Moje pytanie brzmi- czy któraś była w takiej sytuacji i okazało się, że jednak była w ciąży, czy mam się załamać , bo to jest tylko puste jajo...?
 
reklama
Mysle ze nie masz co sie nakrecac okres Ci sie przesunal i tyle beta po dniu spodziewanej miesiaczki juz kolo minimum 50 powinna byc.
 
Rozwiązanie
Do góry