reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy w ciąży a posterisan H

Gannka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2018
Postów
404
Czesc ! Nigdzie nie znazlalam konkretnej odpowiedzi...otóż chciałam zapytać czy któraś stosowała maść posterisan H w ciąży ( aktualnie jestem w 33tyg)
Przeżywam koszmar, ból , krew ..chodzić nie można , siadać to samo.
Moja doktor mi to przepisała i kazała lekko smarować ale mimo wszystko mam obawy... Bo jest tam steryd.
Dodatkowo mam jeszcze na to clexane na 3 tyg bo mówiła że wygląda to strasznie i wygląda jak zakrzep co dodatkowo jeszcze mnie stresuje 😳
Jakie macie z ta maścią doświadczenie ??
Dziękuję za odpowiedzi !
 
reklama
Mnie zabronił zarówno gin jak i proktolog wersję H w ciąży. Chyba nawet przy karmieniu piersią nie. Także tylko te zwykła wersję Posterisanu. Poza tym lekko smarować to bez sensu, trzeba jednak wprowadzić te końcówkę i wycisnąć krem do odbytu okręcając końcówkę, żeby rozsmarowalo się. Mogę polecić czopki Proktis M.
 
Czesc ! Nigdzie nie znazlalam konkretnej odpowiedzi...otóż chciałam zapytać czy któraś stosowała maść posterisan H w ciąży ( aktualnie jestem w 33tyg)
Przeżywam koszmar, ból , krew ..chodzić nie można , siadać to samo.
Moja doktor mi to przepisała i kazała lekko smarować ale mimo wszystko mam obawy... Bo jest tam steryd.
Dodatkowo mam jeszcze na to clexane na 3 tyg bo mówiła że wygląda to strasznie i wygląda jak zakrzep co dodatkowo jeszcze mnie stresuje 😳
Jakie macie z ta maścią doświadczenie ??
Dziękuję za odpowiedzi !
Mnie ginekolog przepisał maść i czopki w czwartek. Też miałam już kryzys... Hemoroid wyszedł już wcześniej ale był mały i nie dawał żadnych dolegliwości. Ale przez ciągłe zaparcia i mocne parcie podczas wyprozniania zrobił się dwa razy większy i zaczęła się jazda z bólem, swędzeniem i szczypaniem. Po pierwszym czopku poczułam ulgę, teraz skończyłam jedno opakowanie i zaczęłam drugi bo tak przepisał mój lekarz prowadzący. Nie zagłębiałam się w skład, w ulotce pisali że w ciąży należy skonsultować się z lekarzem a sporo dziewczyn polecało mi posterisan H na grupie ciążowe, że u nich pomógł i też odczuły poprawę w czasie jego stosowania 🤷‍♀️
 
Spróbuj proszę maści NeoFitoroid. Mnie uratowała, wręcz wyleczyła. Można stosować w ciąży, ulga i brak problemu po 3 dniach stosowania. Nie miałam aż tak ostrego przypadku jak Twój, ale może akurat?
 
Mnie ginekolog przepisał maść i czopki w czwartek. Też miałam już kryzys... Hemoroid wyszedł już wcześniej ale był mały i nie dawał żadnych dolegliwości. Ale przez ciągłe zaparcia i mocne parcie podczas wyprozniania zrobił się dwa razy większy i zaczęła się jazda z bólem, swędzeniem i szczypaniem. Po pierwszym czopku poczułam ulgę, teraz skończyłam jedno opakowanie i zaczęłam drugi bo tak przepisał mój lekarz prowadzący. Nie zagłębiałam się w skład, w ulotce pisali że w ciąży należy skonsultować się z lekarzem a sporo dziewczyn polecało mi posterisan H na grupie ciążowe, że u nich pomógł i też odczuły poprawę w czasie jego stosowania 🤷‍♀️
W którym tygodniu brałaś ? I jak długo masz to brać ?
 
reklama
Schowały Ci się po stosowaniu ?
Miałam jeden lekko wychodzący na zewnątrz, ból okrutny i krwawienie. Maść pomogła, hemoroid jakby się wchłonął? No nie ma go :) Byłam już na takim etapie, że bałam się iść do toalety. Po 3 dniach stosowania moją pierwszą myślą było, za przeproszeniem "odzyskałam mój odbyt!".
 
Do góry