reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy w ciazy...jak sobie radzic ?

Ollena jak tam u Ciebie, polepszyło sie? Ja własnie w czwartek sie dowiedziałam ze mam jednego przyjaciela tam, nie boli mnie ale czasami piecze.Czym smarowac? jaka mascia najlepiej?
 
reklama
Mi ginekolog przepisała Cyclo3fort. Bez recepty, bezpieczne w ciąży i pomaga co najważniejsze.
Po połogu wybieram się do proktologa żeby zobaczył co i jak.
 
Dzieki,
Moj sie schowal dziad jeden, ale dostalam z PL od ginki czopki jakies, jednak zostawiam je na po porodzie, bo jestem pewna, ze wyjda jakies dziadygi...
 
no wlasnie watpie zeby sie schowal, zawsze mialam problemy z hemoroidami, po porodzie wezme jakies czopki to moze sie schowaja te co wyskocza a na pewno wyskocza hehe
 
no ja nigdy nie mialam problemow, teraz jak po porodzie wyjda i nie beda chcialy sie schowac to pojde do odpowiednego dr. Ale podobno nie ma opcji zeby sie nie schowaly.
 
reklama
i chyba mnie to dopadło... pisałam na ogolnym o krwi podczas załatwiania się ...
a teraz pojawiło się małe zgrubienie na odbycie:zawstydzona/y: boli przy dotyku,przy siedzeniu i oczywiście załatwianiu:zawstydzona/y:
nie wiem czy lepiej cos kupic na wlasna reke bez recepty czy isc do lekarza
 
Do góry