reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy!

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Luty 2005
Postów
2 103
Czy komus po ciąży zrobiły się hemoroidy??? Ja mam i chcę się ich pozbyć... byłam nawet u chirurga naczyniowego ale dopóki karmię piersią to nici z tego.... ma ktoś takie problemy???:confused: :oo2:
 
reklama
Ja raczej nie mam Margolisku.
A Tobie to ogromnie współczuje to ogromny dyskomfort.:-(
A o operacji to nie wspomne!!:no:
 
Ja ci chyba też nie pomogę, mimo,że tez chyba mam jakiegoś małego,odzywa mi się co jakiś czas, ale zbytni mi nie dokucza, jesli mam takie dni, to stosuje lekką dietę, jogurty,płatki, wszystko co lekko strawne,żeby było łatwiej się wyprózniać, i to pomaga, mój ojciec ma z tym prpblemy od lat, i jemu kiedyś lekarz kazał rano na sniadanie jeść płatki z mlekiem, i to mu pomaga.
 
Mi się zrobiły po porodzie. I teraz czasem się odzywaja ale ja postepuję tak jak Misia no i jeszcze smaruję się Posterisanem - mi baardzo pomógł po porodzie.
 
a myślicie żeby sięich pozbyć operacyjnie? Bo ja tak. lekarz mi powiedział, że same się nie cofną - leczenie farmakologiczne też tylko trochę pomoże wię c decyduję sięna radykalne działanie jak skończę karmić...
 
Margolis ja mam taki problem,z tym że mi się zrobiły coś koło ósmego m-ca ciąży,pisałam o tym kiedyś na samopoczuciu... byłam u dwóch chirurgów,usunięcie to prosty zabieg ale mój stwierdził że póki nie krwawią i nie powodują aż tak wielkiego bólu nie widzi sensu mnie ciąć,chyba że zaplanuję kolejną ciążę wtedy radzi usunąć najpierw. A póki co mam zapisaną maść na doraźne bóle
 
Ja rozmawiałam o operacji z mamą - to jest ponoć najgorsza i najbardziej bolesna rzecz na świecie - operacyjne usówanie hemoroidów. Tym bardziej, że one i tak się odnawają...
 
A póki co mam zapisaną maść na doraźne bóle[/quote]

Anna25 a jaka to maść?? Ja używałam Posterison ale na ulotce nie pisze czy można stosować przy karmieniu piersią więc przestałam.
 
reklama
[FONT=Fixedsys pisze:
Ja używałam Posterison ale na ulotce nie pisze czy można stosować przy karmieniu piersią więc przestałam.[/font]

Ja po porodzie miałam takie okropne hemoridy, że bardziej mnie bolały niż krocze. Lekarze dawali mi czopki i maści przeciwbólowe dostępne w szpitalu ale nie pomagały i lekarz prowadzący kazał mojemu mężowi kupić w aptece właśnie Posterisan (dla szpitala za drogi) a karmiłam piersią więc chyba można.
 
Do góry