reklama

Hemoroidy!

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 22 Styczeń 2007.

 1. Margolis

  Margolis Wrześniowe mamy'06

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Czy komus po ciąży zrobiły się hemoroidy??? Ja mam i chcę się ich pozbyć... byłam nawet u chirurga naczyniowego ale dopóki karmię piersią to nici z tego.... ma ktoś takie problemy???:confused: :oo2:
   
 2. mamaoska

  mamaoska Wrześniowe mamy'06

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja raczej nie mam Margolisku.
  A Tobie to ogromnie współczuje to ogromny dyskomfort.:-(
  A o operacji to nie wspomne!!:no:
   
 3. reklama
 4. Margolis

  Margolis Wrześniowe mamy'06

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To podobno prosty zabieg, szkoda tylko że nie mogę teraz tego zrobić
   
 5. Miśka T

  Miśka T Wrześniowe mamy'06

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja ci chyba też nie pomogę, mimo,że tez chyba mam jakiegoś małego,odzywa mi się co jakiś czas, ale zbytni mi nie dokucza, jesli mam takie dni, to stosuje lekką dietę, jogurty,płatki, wszystko co lekko strawne,żeby było łatwiej się wyprózniać, i to pomaga, mój ojciec ma z tym prpblemy od lat, i jemu kiedyś lekarz kazał rano na sniadanie jeść płatki z mlekiem, i to mu pomaga.
   
 6. mju

  mju Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Mi się zrobiły po porodzie. I teraz czasem się odzywaja ale ja postepuję tak jak Misia no i jeszcze smaruję się Posterisanem - mi baardzo pomógł po porodzie.
   
 7. Margolis

  Margolis Wrześniowe mamy'06

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  a myślicie żeby sięich pozbyć operacyjnie? Bo ja tak. lekarz mi powiedział, że same się nie cofną - leczenie farmakologiczne też tylko trochę pomoże wię c decyduję sięna radykalne działanie jak skończę karmić...
   
 8. Anna25

  Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Margolis ja mam taki problem,z tym że mi się zrobiły coś koło ósmego m-ca ciąży,pisałam o tym kiedyś na samopoczuciu... byłam u dwóch chirurgów,usunięcie to prosty zabieg ale mój stwierdził że póki nie krwawią i nie powodują aż tak wielkiego bólu nie widzi sensu mnie ciąć,chyba że zaplanuję kolejną ciążę wtedy radzi usunąć najpierw. A póki co mam zapisaną maść na doraźne bóle
   
 9. mju

  mju Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja rozmawiałam o operacji z mamą - to jest ponoć najgorsza i najbardziej bolesna rzecz na świecie - operacyjne usówanie hemoroidów. Tym bardziej, że one i tak się odnawają...
   
 10. reklama
 11. mamamarcela

  mamamarcela Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A póki co mam zapisaną maść na doraźne bóle[/quote]

  Anna25 a jaka to maść?? Ja używałam Posterison ale na ulotce nie pisze czy można stosować przy karmieniu piersią więc przestałam.
   
 12. Ryba.

  Ryba. Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja po porodzie miałam takie okropne hemoridy, że bardziej mnie bolały niż krocze. Lekarze dawali mi czopki i maści przeciwbólowe dostępne w szpitalu ale nie pomagały i lekarz prowadzący kazał mojemu mężowi kupić w aptece właśnie Posterisan (dla szpitala za drogi) a karmiłam piersią więc chyba można.
   

Poleć forum