reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy

Bardzo duzo jest masci ziołowych na hemoroidy w aptekach dla ciężarnych kobiet na bazie wyciagu rumianku i słyszałam że podobno bardzo dobre sa nasiadówki a jak nie można nasiadówek to przemywac pomoczyc dupsko w wywarze z kory dębu.
 
reklama
Witajcie:)
Ja rownież miałam problem z hemoroidami, zaczął on sie podczas drugiej ciązy, i stosowałam mascie i czopki, raz poszłam do apteki i dałami czepki(niepamietam nazwy), ale gdy po 3 ciązy hemoroidy sie nasiliły nicniepomagało, wiec udałam sie do swojej pani doktor(lek. rodzinny), i wypisała mi na receplte, po kilka dniachprzeszło, i robił sie coraz mniejszy:)
Jak narazie niemam problemu:)
JA podczas kiedy bardzo mi dokuczał czesto myłam sie, a podczas kąpieli wciskałam go do środka, tylko nie na sucho bo to bardzo bolało,no i trzeba dbac szczegolnie ohigiene, czesto myłam pupe i takie nasiadowki robiłam tzn lałam w miske ciepłą wode i kilka minut moczyłam pupe :)
Mi pomagało.
Pozdrawiam,( jezeli zwykłe leczenie domowe niepomaga udaj sie lepiej do lekarza przepisze cos na recepte)
 
Po porodzie, a właściwie to już w trakcie ciąży zaczęły się moje problemy z hemoroidami trwają do dziś a jestem już 9 m-cy po. Stosuję maść i czopki posterisan - podobno najlepsze i pomaga do następnego razu.Nie mogę dźwigać ani długo chodzić, może znacie jakieś domowe sposoby,albo inne dobre leki pomóżcie proszę:-(

Jednak czasem lepiej udać się do specjalisty. Dobrego, oczywiście, a takim jest proktolog Bielecki z warszawskiej kliniki, Ober Clinic.
 
Dziewczyny kieruję pytanie do tych, ktore obecnie biorą Procto Vitale. Przez jaki czas w kuracji hemoroidów brałylście te zioła? Po jakim czasie można przestać?
 
Chances ja również przyjmuję ten środek i powiem Ci,ze ja osobiście biorę go stale. W ciązy miałam hermoroidy Wtedy moja doktor ginekolog, która prowadziła mi ciążę doradziła mi własnie ten środek aby nie obciążać organizmu innymi lekami. Ulga była niewypowiedziana.
Po ciąży nie przerwałam kuracji ponieważ są to zioła, nie szkodzą i hemoroidów praktycznie już nie mam.
 
Bieniu kochana zamawiałam Procto Vitale przez internet. Wcześniej szukałam stacjonarnie ale nie byłam w stanie znaleźć. Tak wiec również byłaml zmuszona zamówić w sieci. Jednak pomaga i to bardzo. Kupuj bo nie ma sensu się męczyć.
 
reklama
Zupełnie CIe rozumiem. Nie jest to jednak takie rzadkie, wiele osób się normalnie do tego nie przyznaje. Ludzie narzekaja na wiele rzeczy, na katar na ból gardła, ale do hemoroidów nikt się raczej nie przyznaje. A choroba wcale nie jest taka rzadka...Mi procto vitale pomogło już po tygodniu. Czułam jakby takie mniejsze pieczenie, dłużej mogłam wysiedzieć w miejscu (wcześniej tylko kilka minut i mnie juz denerwowało). Po dwóch tygodniach było jeszcze lepiej, teraz już drugi miesiąc sobie to piję ale nie bedę robiła przerwy bo dzięki temu są dni kiedy o hemoroidach praktycznie zapominam.
 
Do góry