reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy ?

Blondyna544

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2018
Postów
41
Witam.
Nigdy nie miałam problemow z oproznianiem się. Obecnie jestem w 32 tc. I miałam jeden dzień takiego zastoju (zaparcie) na drugi po oproznieniu było dosyć sporawo krwi na stolcu i ciężko było mi się załatwić. Teraz znów normalnie się opróżniania i ciągle jest ta krew już nie w takiej ilości ale jest i przy podcieraniu się i trochę na kale.
Poszłam po masc do apteki. Dostałam avenoc ale chyba nie pomaga. Co zrobić ?
 
reklama
Co prawda w ciąży nie jestem, ale zrobiło mi się to samo. Przy każdej kupce pękało od nowa. Żeby wygoić dużo piłam i mało jadłam,a jadłam dużo owoców sałaty żeby kupki było mniej i miała luźna konsystencje. Jak narazie ok. Ale już się boje kiedy mnie to znowu dopadnie.
 
Ja przez zatwardzenia w ciąży, nabawilam się szczeliny odbytu. Nie raz mialam wrażenie, ze prędzej urodze niż zrobie kupe.
to samo mialam z synem w ciąży..umieralam na kiblu, płacz, płacz i płacz.. teraz w drugiej ciąży wszystko robie zeby sie wyróżniać ale czasami tez mnie dopadnie. Tydzien temu myślałam ze zejde...
 
Do góry