reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

lorcia

Czerwcowa mama'08
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2004
Postów
1 446
Miasto
Elbląg
czesc dziewczynki

czy ktoras z was miala ten niesmaczny klopot po porodzie???jesli tak to w jaki sposob moge pozbyc sie tego???moze jakies lekarstwa?


pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Na hemoroidy przetestowałam chyba wszystko i 100% najlepsza super szybko dzialająca i 100% bezpieczna jest masć Quercus Salbe z firmy Wala tylko w aptekach ale nie pamiętam czy na receptę. Mi pomaga prawie natychmiast. Jest to niemiecka masć homeopatyczna, trochę droga (20 - 30zł) ale naprawde warto. Tylko nie wszystkie apteki ją maja niestety

Wiem co to za ból..po poprzedniej ciazy meczyłam się półtora miesiaca (kupkanie z ręcznikiem w zębach zeby nie wyc z bólu)
 
HAJ też coś wiem na ten temat mam 3 zestawy:
- jak jest baaaardzo źle to czopki Posterisan + maść Posterisan
- jak jest źle czopki Posterisan maść AESKULAN
- jak jest do wytrzymania czopki propolisowe + masć AESKULAN

Jak boli nie tylko na toalecie ale ciągle - lekarz zapisał mi na receptę żel z Lidokainą na znieczulenie.
Trzeba uważąć na zimno, wysiłek i mnie czasem krwawi jeszcze przed miesiączką. W razie pytań chetnie odpowiem. Pzdr
P.S. Ja cierpiałam z przerwami 4 miesiące
 
dzieki wielkie za odpowiedz ale mam pytanie Siba czy ten posterisan moze uzywac kobietka karmiaca i czy jest to na recepte? co do homeopatow to na mnie to kompletnie nie dziala :-[ wiec te super bezpieczne leki sa nie dla mnie niestety :mad:ale pewnie w chwili desperacji wszytkiego sproboje ::)
 
JA UŻYWAŁAM GO KIEDY KARMIŁAM W APTECE POWIEDZĄ CI, ŻE NIE MA BEZPIECZNEGO ŚRODKA W CZASIE KARMIENIA, ALE TO NAJLEPSZE LEKARSTWO NA TĄ DOLEGLIWOŚĆ JAKIE ZNAM I CZASEM TRZEBA ZARYZYKOWAĆ. WKAŻDYM RAZIE NIE JEST NA RECEPTĘ - JEST TYLKO PIERUŃSKO DROGIE I JA UŻYWAŁA GO KARMIĄC. JEŚLI BĘDZIESZ SIĘ ZASTANAWIAĆ CZY WZIĄŚĆ MAŚĆ CZY CZOPKI ( ZA JEDNO I DRUGIE ZAPŁACISZ OK. 70-80 ZŁ) TO KUP SOBIE CZOPKI POMOGĄ CI NA PEWNO SZYBCIEJ NIZ MAŚĆ. PZDR.
 
Czesc dziewczyny! Ja tez mam ten sam klopot  :mad: tylko, ze w chwili obecnej jestem w 6 m-cu ciazy i nie wiem czy moge cos brac??? U mnie moze tak mocno nie boli ale jak robie kupe :-[ to pojawia sie krew na papierze toaletowym. Co robic ? Boje sie, ze jak przyjdzie rodzic to moga mi dopiero popekac! Pomozcie!!

 
 
FINIAK - POWYŻEJ MOJE SPOSOBY NA HEMOROIDY ACZKOLWIEK JA W CZASIE CIĄŻY MIAŁAM MALEŃKIE I NIE BYŁO POTRZEBY, ŻEBY COŚ STOSOWAĆ. RADZĘ ZAPYTAC LEKARZA O KTÓRYŚ W /W PRZEZE MNIE LEKÓW. PZDR.
 
a wlasciwie to jakie sa objawy?
tzn powiem tak, mam ciezkie problemy z zaparciami i czasem boli jak sie staram "regularnie wyprozniac" (jeden z idiotycznych sposobow na zatwardzenie heh) i po tych staraniach, mimo ze raczej nie robie nic specjalnie na sile.
Nie mam zadnego krwawienia, ale mam wrazenie ze odbyt jakis taki napuchniety jest :( no i pobolewa
mam lekka paranoje, ze z tym cos sie moze w czasie porodu stac ://///
 
reklama
Uuuu, tez miałam taką fobię, że hemoroidy mi na 100% popękają w czsie porodu, a mam je od dawnai to ogromne. "Na szczęście" skończyło się cesarką. Polecić mogę tylko Hemorol w czopkach i rewelacyjną korę dębu, którą trzeba zaparzyć, wlać do miski i w tym posiedzieć. Bardzo pomaga.
 
Do góry