reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Henna na ciążowych brzuszkach

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2017
Postów
4
Serdecznie witam wszystkie piękne kobietki, przyszłe mamy oraz mamy.

Jestem osobą młodą, zafascynowaną sztuką, studentką. Niedawno, moje serce ujęła lawsonia bezbronna, roślina o wspaniałej energii, barwiących właściwościach, od starożytności służąca zdobieniu ciała. Posiada też szczególne właściwości ochronne, wierzy się też, że przynosi szczęście, stąd zwyczaj malowania nią panien młodych oraz brzuchów mam. Mowa oczywiście o hennie.
Naturalnej, daleko odbiegającej od tych spotykanych na nadmorskich plażach. Prawdziwa henna miewa różne odcienie brązu, nigdy czarny, nie uczula, a wykazuje działanie prozdrowotne dodatkowo wzmocnione działaniem najlepszej jakości olejków eterycznych.

Masę do tatuażu robię sama, kupnej masie nie ufam, hennę można mrozić, ale w temperaturze pokojowej ma bardzo krótki termin ważności (ok 3-4 dni), a sprzedawana w sklepach konserwowana jest szkodliwymi substancjami. Moja henna jest 100% bezpieczna, naturalna i zdrowa.

Od kilku miesięcy tworzę malunki na dłoniach, stopach i innych częściach ciała, nie miałam jednak okazji do pomalowania żadnego brzuszka. Bardzo chciałabym to zmienić

Szacowany czas wykonywania tatuażu to 3-4 godziny, tatuaż trzyma się ok 14 dni. Jest piękną ozdobą podczas ciążowych sesji zdjęciowych. Zapewniam miłą atmosferę i ciepłą herbatę.
Zapraszam nie tylko Panie z brzuszkami, ale wszystkie, które chciałyby mieć tatuaż tymczasowy w dowolnym miejscu

Wycena indywidualna, kontakt:
facebook : http://www.facebook.com/magdalena.m.stokowska,
e-mail : madeleine.esti@gmail.com
nr tel: +48 724 216 109

a tu (poza facebookiem) możecie znaleźć i śledzić część moich prac:
www.instagram.com/maddieseraphine/
 
reklama
Do góry