reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna/clexan ból

Inofs

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2019
Postów
2 489
Od 10 dni wstrzymuje sobie clexane. Jestem w 20 tc i lekarz powiedział, żeby robić w udo. O ile pierwsze zastrzyki jakoś przeszłam to od trzech dni bardzo mnie boli, do tego zrobiło się w jednym miejscu zgrubienie. Coś pewnie źle robię, że tak boli. Gdzie podajecie sobie lek aby ten ból nie był tak silny?
 
reklama
Ja robilam w brzuch - naprzemiennie stronami. Zeby nie bylo zgrubien trzeba robic odstepy miedzy wkluciami/u mnie 0.5cm/. Po zastrzyku miejsca klucia nie rozcierac ale chyba warto dezynfekowac - ja przykladalam wacik ze sprutysem na chwilke.
I jeszcze jedna obserwacja - gdy wkluwalam sie bez zdezynfekowania wczesniej miejsca to potem bolalo 2-3 dni :(.

Ps. Bo ze wklucie w zebrana palcami falde i pod skore to na pewno wiesz. Ja pod koniec klucia dowiedzialam sie, ze nie trzeba calej igly wbijac tylko wystarczy na jakies 0.5 cm :)
 
reklama
Ja właśnie mam ostatnie 5 zastrzyków tego (...) które szczypie i boli.
No i w szpitalu polecili mi wbijać igłę w ramię, brzuch i nogę. Zamieniać miejsca.
Ja robiłam w ramię, teraz w brzuch i nie mogę się wprost doczekać ostatniego zastrzyku.
 
Do góry