reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna od 10 tygodnia?

Agatka160899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
38
Hej :) Poroniłam 2 razy w 5 tygodniu. Badania wykazały że robią mi sie zakrzepy. Ginekolog zalecił acard 75 raz dziennie a jak zajdę w ciąże to 2 razy. Następnie właczy heparynę w 10 tygodniu. Mam pytanie,czy to nie za późno? Boję się że nie dotrwam do 10 tygodnia... Moja Beta nigdy nie była powyżej 1000. Proszę o rady co robić :)
 
reklama
Hej :) Poroniłam 2 razy w 5 tygodniu. Badania wykazały że robią mi sie zakrzepy. Ginekolog zalecił acard 75 raz dziennie a jak zajdę w ciąże to 2 razy. Następnie właczy heparynę w 10 tygodniu. Mam pytanie,czy to nie za późno? Boję się że nie dotrwam do 10 tygodnia... Moja Beta nigdy nie była powyżej 1000. Proszę o rady co robić :)
Witaj zdecydowanie za późno ta heparyna dlaczego nie od testu pozytywnego ?
 
Hej :) Poroniłam 2 razy w 5 tygodniu. Badania wykazały że robią mi sie zakrzepy. Ginekolog zalecił acard 75 raz dziennie a jak zajdę w ciąże to 2 razy. Następnie właczy heparynę w 10 tygodniu. Mam pytanie,czy to nie za późno? Boję się że nie dotrwam do 10 tygodnia... Moja Beta nigdy nie była powyżej 1000. Proszę o rady co robić :)
Myślę, że za późno. Najlepiej jak najwcześniej. Zazwyczaj od pozytywnego testu. Ja dostałam 1,5 tygodnia od pozytywnego testu. Tak mi się udało zarejestrować na wizytę. Bałam się, że będą za późno, ale jest ok. Do tego już przy staraniach brałam acard 150.
 
Moim zdaniem z późno. Przecież heparyna ma pomoc aby nie dochodziło do mikro zakrzepow ktore mogą powodować to że nie pojawi się akcja serca. Skoro serduszko powinno pojawić się już w 6-7 tyg, 10 tc jest to za późno. Pomyśl nad zmianą lekarza.
 
Do góry