reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

A możesz napisać, gdzie robiłaś zastrzyki w 3 trym? Jestem w 36 tc i robię po bokach brzucha,bo jest już duży i tylko tam mogę złapać skórę, ale czy wchłanianie będzie prawidłowe?
Do końca robiłam w brzuch w okolicy pępka. Czekałam aż dzieci się wypnie i robiłam po przeciwnej stronie
 
reklama
Ja robiłam do końca w boczki. Zero siniaków, więc w dużej mierze to kwestia skóry i skłonności. A i miałam skutki uboczne - krwawienia a wręcz krwotoki z nosa (trudne do opanowania do tego stopnia, że raz chciałam nawet jechać na pogotowie). Mimo wszystko gin uwazala, że korzyści heparyny są istotniejsze. Wyniki krwi miałam ok, tylko żelazo niskie. Po 3 poronieniach i z macica dwurozna (problem najpewniej leżał w słabym przepływie w macicy z wada) udało się na heparynie urodzić zdrowe dziecko ;)
 
Do góry