reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

No pewnie, że dobrze mieć tam już jakąś znajomą twarz :) A ten PIGF miałaś w ramach medicover, czy to dodatkowe badanie?
Brzuszek wyraźnie widać, sąsiedzi już się połapali, że jestem w ciąży 😁. W pierwszej ciąży taki brzuch miałam gdzieś w 6-7 miesiącu. Co ciekawe, od kiedy jestem na większej dawce neoparin, mam o wiele mniej siniaków na brzuchu :) jak u Ciebie brzuszek,otoczenie zaczyna go zauważać?
Niestety w medicover nie wykonują tego badania,robiłam prywatnie w diagnostyce.
brzuszek widać zaokrąglony,pod bluza ukryje jeszcze ale kwestia 2-3 tyg😃 przytyłam na razie 1 kg od początku ciąży a co do siniaków to mam jakieś mniejsze,nie wiem tylko jak długo będę wbijać w brzuch gdy zacznie się robić twardy
 
reklama
Niestety w medicover nie wykonują tego badania,robiłam prywatnie w diagnostyce.
brzuszek widać zaokrąglony,pod bluza ukryje jeszcze ale kwestia 2-3 tyg😃 przytyłam na razie 1 kg od początku ciąży a co do siniaków to mam jakieś mniejsze,nie wiem tylko jak długo będę wbijać w brzuch gdy zacznie się robić twardy
Fajnie, że już maluszek się uwidacznia :) A czujesz już pierwsze ruchy? Odwiedzę UCK w maju, bo mam tam skierowanie na badania połówkowe od ich genetyka, także obczaję szpital :)

Czym się dziewczyny suplementujecie w kwestii DHA? :)
 
Fajnie, że już maluszek się uwidacznia :) A czujesz już pierwsze ruchy? Odwiedzę UCK w maju, bo mam tam skierowanie na badania połówkowe od ich genetyka, także obczaję szpital :)

Czym się dziewczyny suplementujecie w kwestii DHA? :)
Ja aktualnie pregna dha zażywam 😊 wcześniej brałam prenatal dha ale ze względu na zawartość witaminy e zrobiłam sobie małą przerwę i zamieniłam na pregna dha 😊
 
Dziewczyny czy zdarza się Wam, że po zrobieniu zastrzyku z heparyną wypływa trochę krwi? Dzisiaj wystraszyłam się czy nie przebiłem przypadkiem macicy 😔
 
Dziewczyny jestem załamana 😢 zrobiłam badanie na listerioze i dzisiaj otrzymałam wynik, ze mam świeże zakażenie. Tak uważałam co jem, ciagle myłam ręce itp dzisiaj popołudniu otrzymałam skierowanie na oddział i jutro z samego rana jadę na patologie ciąży 😭😭
 
Dziewczyny jestem załamana 😢 zrobiłam badanie na listerioze i dzisiaj otrzymałam wynik, ze mam świeże zakażenie. Tak uważałam co jem, ciagle myłam ręce itp dzisiaj popołudniu otrzymałam skierowanie na oddział i jutro z samego rana jadę na patologie ciąży 😭😭
Co kilka wkłuć leci mi krew.

Kurczę przykro mi z powodu listeriozy... :( Co Cię skłoniło, żeby zrobić badanie? Źle się czułaś? Patologia ciąży to właściwe miejsce, które otoczy Cię najlepszą opieką. Daj koniecznie znać co lekarze mówią i jakie dostaniesz zalecenia. 3mam kciuki za Ciebie i maluszka <3
 
Co kilka wkłuć leci mi krew.

Kurczę przykro mi z powodu listeriozy... :( Co Cię skłoniło, żeby zrobić badanie? Źle się czułaś? Patologia ciąży to właściwe miejsce, które otoczy Cię najlepszą opieką. Daj koniecznie znać co lekarze mówią i jakie dostaniesz zalecenia. 3mam kciuki za Ciebie i maluszka <3
Rutynowo zrobiłam to badanie i takie wyszły. Martwię się bardzo ponieważ akurat na oddziale jest pacjentka z covidem. Musze zostać na oddziale i mieć zrobiony dwukrotnie posiew z krwi, zeby dokładnie zbadać czy faktycznie to mam a jak będę miała to niestety czeka mnie ciężkie leczenie na zakazniczym przez 6 tygodni z podawanym dożylnie silnym antybiotykiem...lekarz powiedział, ze wtedy to będzie jedyna szansa dla dziecka.
 
Rutynowo zrobiłam to badanie i takie wyszły. Martwię się bardzo ponieważ akurat na oddziale jest pacjentka z covidem. Musze zostać na oddziale i mieć zrobiony dwukrotnie posiew z krwi, zeby dokładnie zbadać czy faktycznie to mam a jak będę miała to niestety czeka mnie ciężkie leczenie na zakazniczym przez 6 tygodni z podawanym dożylnie silnym antybiotykiem...lekarz powiedział, ze wtedy to będzie jedyna szansa dla dziecka.
Rozumiem, że się martwisz. Mocno zaciskam kciuki i mam nadzieję, że wynik się nie potwierdzi. Zrobili Ci usg, z dzieckiem wszystko dobrze? Ta covidowa dziewczyna nie jest w izolatce? Mam nadzieję, że nie jest w Twojej sali...
 
Rozumiem, że się martwisz. Mocno zaciskam kciuki i mam nadzieję, że wynik się nie potwierdzi. Zrobili Ci usg, z dzieckiem wszystko dobrze? Ta covidowa dziewczyna nie jest w izolatce? Mam nadzieję, że nie jest w Twojej sali...
W mojej sali nie jest, niby jest w jakiejś izolatce ale jak to lekarz mnie uprzedził „ze personel ten sam co i u niej i u mnie”. Tak, zrobili usg, serduszko bije ale każą czekać na wynik posiewu z krwi.
 
reklama
W mojej sali nie jest, niby jest w jakiejś izolatce ale jak to lekarz mnie uprzedził „ze personel ten sam co i u niej i u mnie”. Tak, zrobili usg, serduszko bije ale każą czekać na wynik posiewu z krwi.
Ile czasu musisz czekać na ten wynik? Ja właśnie czekam na połówkowe. Lekarz ma godzinę opóźnienia.. Zaraz zasnę na krześle
 
Do góry