reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Dziewczyny kamień spadł mi z serca 😊 posiew krwi wyszedł prawidłowy 😊 nie wykazał wzrostu bakterii 😊 dziękuję
Rozumiem, że się martwisz. Mocno zaciskam kciuki i mam nadzieję, że wynik się nie potwierdzi. Zrobili Ci usg, z dzieckiem wszystko dobrze? Ta covidowa dziewczyna nie jest w izolatce? Mam nadzieję, że nie jest w Twojej sali...
Kamień spadł mi z serca 😊 wynik jest prawidłowy 😊 brak wzrostu bakterii w powiewie z krwi 😊 dziękuję za kciuki 😉❤️
 
reklama
Idalia B czy w swojej ciąży miałaś krwiaki?
Mi w 1 ciąży ginekolog znalazła krwiaka podkosmowkowego 3cm, mimo brania duphastonu krwawiłam. Zarodek rósł i był bardzo mały wzrost.
 
Idalia B czy w swojej ciąży miałaś krwiaki?
Mi w 1 ciąży ginekolog znalazła krwiaka podkosmowkowego 3cm, mimo brania duphastonu krwawiłam. Zarodek rósł i był bardzo mały wzrost.
Hej :) Miałam podejrzenie krwiaka pozakosmówkowego, bo dziecko w pewnym momencie było mocno ściśnięte na usg, takie przygniecione, ale kolejne badania już tego nie potwierdziły.
 
reklama
Hej Dziewczyny. Mam mutacje genu PAI 4G i Protrombiny. W razie zajścia w ciąży mam zacząć zastrzyki z heparyny. Poprzednia ciąże straciłam w 5tyg. Bardzo się martwię o potencjalną kolejną.
1. Czy heparyna powinna być już wprowadzona od pozytywnego testu natychmiast?
2. Czy kilka dni może coś zmienić? Zanim dostanę się do lekarza?
3. Czy nie trzeba najpierw poczekać i sprawdzić czy ewentualna ciąża jest wewnątrzmaciczna? Czy heparyna w przypadku pozamacicznej może zaszkodzić?
Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry