reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Mąż zrobił w fałdkę na boku brzucha jakoś się udało i powiem wam że duuuuużo lepiej. Unikajcje uda [emoji2960] szczypie nadal to fakt ale już nie tak jak wtedy, przeszło po 5 minutach a nie po 30 dopiero
oj to 3mam kciuki :) Ja robię coraz dalej w kierunku boków, bo coraz trudniej fałdkę złapać. Zanim zrobię w udo, czy ramię, mam w planach jechać w boki najdłużej jak się da, dopóki będę miała szansę złapać za fałdkę :)
 
reklama
Ja mam taki wynik tocznia, ale nie mam pojęcia jak interpretować, już zaufałam hematologowi, myślę, że wziął pod uwagę ten wynik przy leczeniu ;)

Dziewczyny, do kiedy macie Acard przyjmować? :)
 

Załączniki

  • 1621599868547.png
    1621599868547.png
    13,1 KB · Wyświetleń: 44
Ja jestem 34+5 i właśnie od 34 tyg odstawiłam acard 159mg a przeszłam na zastrzyki z heparyny [emoji43]
 
dziewczynki pomóżcie.
Powtarzałam wyniki przeciwciał które rzekomo wyszły pozytywne...
b2 glikoproteine igg 0,6
IgM - 6,6
Zakres normy jest do 20.
Wczesniej wyszły 55,38 RU/ml 🤔 bez żadnych lekarstw przy 3 tygodniowym odstępie czasowym
 
Dziewczyny - jak to jest ze szczepieniem przeciwko COVID a trombofilią wrodzoną? Mam mutację PAI-1 4g/56 i Ptrotrombine g20210a. W punkcie szczepień kiedy wspomniałam o mojej wątpliwości (w ankiecie pytanie o krzepliwość i leki) zostałam odesłana do lekarza. Poszłam do ginekolog, powiedziała, że mam iść do immunologa, bo być może trzeba być zabezpieczonym lekami przeciwzakrzepowymi. Ale co mam do tego immunolog? Może raczej z hematologiem powinnam to skonsultować? Heeeelp :<
 
Hej,jestem po wizycie kontrolnej :)
Acard mam przyjmować do 34 tc
Ciąże kończę w 38 tc wiec termin na 14 września :) co do szpitala @Idalia B. prawdopodobnie wybiorę zaspę albo Kartuzy,zależy gdzie moja ginekolog wróci do pracy
 
reklama
Hej,jestem po wizycie kontrolnej :)
Acard mam przyjmować do 34 tc
Ciąże kończę w 38 tc wiec termin na 14 września :) co do szpitala @Idalia B. prawdopodobnie wybiorę zaspę albo Kartuzy,zależy gdzie moja ginekolog wróci do pracy
Dzięki za informacje! Jak się ma Twoja kruszynka? Czy doktor rozwiała Twoje wątplwiości co do przyrostu wagi? :) Czy rozmawiałaś z nią na temat rozwiązania - siłami natury, bądź CC? Słyszałam, że przy naszej przypadłości preferowane są siły natury ;) Rozwiązanie w 38 tc przez ryzyko preeklampsji?
 
Do góry