reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

@DaWo z tymi mutacjami to chodzi o to ze nie przyswajamy kwasu foliowego oraz witamin z grupy B tak jak B12, B6 i w zwykłej formie dostępnej w aptece sa one dla nas szkodliwe ja mam heterozygote wiec ta słabsza odmianę odziedziczona tylko od jednego z rodzicow natomiast homozygota jest to mutacja od obojga i jest ta gorsza wersja odpowiada między innymi za nadkrzepliwosc krwi co moze powodować zakrzepy
 
reklama
Biorę już dożywotnio leki ma tarczycę.. Uciążliwe ale da się przywyczaić :)
Nie biorę nic osłonowego, ani ginekolog ani endokrynolog nie mówili nic i tym. A acard chwilowo poszedł w odatawkę puki robię zastrzyki.
Już się trochę przyzwyczaiłam że biorę więcej leków nóż babcia ;P Najpierw żeby mieć dzidziusia, potem żeby wszystko dobrze się skończyło. Normalnie jak lekomanka! [emoji14]

 
@DaWo Ja nie wiedziałam, że mam problem z krwią. Tak ogólnie mówiąc.. Aż traciłam dzieciaczki i zacząłem robić badania.. Choć pewności nigdy nie ma, co było przyczyną.
Najważniejsze, że jestem już w 15 tygodniu i tfu tfu wszystko jest dobrze :)

 
Tego już się nie dowiemy.. Trzymam się opcji, że to było przyczyną, biorę leki i wiecej się nie powtórzy. :)
A jak się czujesz? Przypomnij, w którym jesteś tygodniu.

 
reklama
Oliwcia ja też tak miałam, mdłości i cycki [emoji53]ale teraz już o tym zapomniałam... Tylko sikanie zostało 3razy w nocy[emoji20] kłuje mnie dzisiaj w piersi pewnie na tle nerwowym albo jakieś zmiany...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry