reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Zjadłam jednego [emoji507]oczy by jeszcze chciały ale wygrał zdrowy rozsądek... Może później...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) jestem mamą 5 tyg malenstwa mam za sobą 4 poronienia a to była 5 ciążą i jak widać w końcu donoszona :) Jeżeli chodzi o zastrzyki całą ciążę brałam clexane i jeszcze biorę 2 tyg będę się jeszcze kluc a kłuje się od 5 tyg ciąży wiec juz mam za sobą troszkę tych zastrzyków no i niestety nie pociesze jest różnie czasami były tylko ślady po wkluciu a czasami siniaki takie o średnicy nawet 10 cm i niestety wchłanialy się bardzo dlugo. Również robią się guzki które też jeszcze mam bo się nie wchlonely także łatwo nie będzie ale dacie rade trzymam kciuki aby ten czas Wam szybko zleciał i był najprzyjemniejszych okresem dla Was i szczęśliwych i łatwych porodów życzę i zdrowych bobasków :)
 
Hej :) jestem mamą 5 tyg malenstwa mam za sobą 4 poronienia a to była 5 ciążą i jak widać w końcu donoszona :) Jeżeli chodzi o zastrzyki całą ciążę brałam clexane i jeszcze biorę 2 tyg będę się jeszcze kluc a kłuje się od 5 tyg ciąży wiec juz mam za sobą troszkę tych zastrzyków no i niestety nie pociesze jest różnie czasami były tylko ślady po wkluciu a czasami siniaki takie o średnicy nawet 10 cm i niestety wchłanialy się bardzo dlugo. Również robią się guzki które też jeszcze mam bo się nie wchlonely także łatwo nie będzie ale dacie rade trzymam kciuki aby ten czas Wam szybko zleciał i był najprzyjemniejszych okresem dla Was i szczęśliwych i łatwych porodów życzę i zdrowych bobasków :)
???

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry