reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Hej
O jakich porach dnia bierzecie acard i zastrzyki. Ja druga ciaze acard biore rano a heparyne wieczorem , nigdy lekarz nie mowil mi o konkretnej porze dnia.
Dzisiaj trafiłam na artykuł o tym aby acard brać wieczorem i sie troche zestresował. Macie jakies konkretne wytyczne od lekarza?
 
reklama
Asia 2104, a bierzesz neoparin 0,6 taka dawka z uwagi na większą (chociaż tez nie wiem jaki limit) wagę, czy tak masz od początku, czy z czasem Ci zwiększoną od 0,4 do 0.6? ja teraz mam Fragmin 0,5. ale interesuje mnie wlasnie te dawkowanie jak lekarze to rozkładają...
 
ahaa. zapytam o to moją hematolog.. okej, dziekuje za odpowiedz. ja wiem, ze niby u mnie w normie płytki krwi, przed stosowaniem i teraz jak stosuję.
 
A właśnie u mnie przed heparyna bylo ponad 100 nad normę,po heparynie 0,4-40 nad norme,a teraz nie wiem bo jeszcze nie zdążyłam zbadać
 
Ja robiłam zastrzyki na noc, bo mi tak w szpitalu robili. Acard nie pamiętam[emoji85]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja znowu z innej beczki - jak radzicie sobie z nudnosciami/mdlosciami? Ja od praktycznie dwoch tygodni nie jestem w stanie funkcjonowac. Jest mi niedobrze 24/7, ale dopiero wczoraj wieczorem faktycznie wymiotowalam az do 4 nad ranem.
Najgorsze jest to, ze nie moge nic jesc - i tak, wiem ze powinnam - ale nie mam jak, rzuca mnie na sam widok/zapach jedzenia. Zyje generalnie o bananie i dwoch suchych bulkach w ciagu dnia.
Dostalam tabletki, ktore jak widac nie dzialaja wcale. Nie pomagaja migdaly, woda gazowana z cytryna, imbir, doslownie nic.
Czuje sie mega oslabiona, bo uwielbiam jesc, a teraz to jest totalna masakra, nigdy nie zylam o dwoch bulkach dziennie....
Macie cos sprawdzonego? I prosze powiedzcie, ze objawy ustana wczesniej niz w 12/13 tygodniu.... :)
 
reklama
Do góry