reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Jak się po tym czułaś?
Hm ja nie brałam innych zastrzykow więc nie mam porownania. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Pod koniec ciąży spadły mi plytki ale to sprawa indywidualna. Czasem bolały czasem nie, czasem robiłam sobie siniaki ale rzadko.. myślę że sam produkt nie jest jakoś inny. Heparyna to heparyna, tyle że ta fraxy jest droższa, kojarzę że placilam 22zl za opakowanie 10 szt. Ciąża donoszona, córeczka zdrowa - po porodzie brałam jeszcze parę tygodni. Nie mam zastrzeżeń:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, dziewczyny a jak tam u Was wyniki ddmerów przy heparynie? sprawdzacie? ja za 2 dni do hematologa, to się dowiem, ale ostatnio byly 0.65 na 0.50 a dziś 0.92 na ta normę 0.50. nie wiem czy to normalne takie, tak mają być podwyższone...
 
Ja biorę neoparin,ale one wszystkie chyba mają skład podobny,wiec i podobnie działają. A na dzieciaczki to chyba nie wplywa jakos zle,skoro zalecają.

@Magda.Scotland jak się czujesz?


Heeej :)
Czuje sie troche lepiej, ale jestem caly czas na tabletkach przeciwwymiotnych niestety. Probowalam ostatnio ich nie wziac, zeby zobaczyc, czy dam rade przetrwac dzien niestety nie bardzo, takze poki co jade caly czas na tabletkach i czuje sie spoko.
Nadal co jakis czas mnie mecza bole brzucha, mam nadzieje, ze szybko mina. Jutro mam spotkanie z polozna + kolejne usg, takze trzymaj kciuki :)
A jak u Ciebie? :)
 
A ja w sumie nieźle:-D już nie przytulam się tyle do porcelany,brzuch rośnie jak szalony. W poniedziałek prenatalne i po cichu liczę,że Maluszek powie nam czy jest dziewczynką czy chłopcem:-)
Kurcze,mam nadzieję że odpuszczą Ci wreszcie te wymioty. A jak zastrzyki z heparyny?
Oczywiście trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :-D
 
A ja w sumie nieźle:-D już nie przytulam się tyle do porcelany,brzuch rośnie jak szalony. W poniedziałek prenatalne i po cichu liczę,że Maluszek powie nam czy jest dziewczynką czy chłopcem:-)
Kurcze,mam nadzieję że odpuszczą Ci wreszcie te wymioty. A jak zastrzyki z heparyny?
Oczywiście trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę :-D

Ktory to juz tydzien? Trzymam kciuki, zeby sie pokazalo co tam ma do ukrycia najcenniejszego! :D
Zastrzyki powiem Ci, ze super - tak bardzo jak tylko moga byc. Za pierwszym razem zrobilo mi sie slabo co prawda, ale poza tym jest naprawde do przezycia (a ja mdleje zazwyczaj przy poborze krwi), szczypie co prawda jak juz wpuszczam plyn, ale poza tym spoko. No i czytalam o siniakach - ja nie mialam jeszcze ani jednego, wiec chyba zostane specem ;)
 
reklama
13 tydzień :-D
Ja tez się nie dorobilam siniaka i tak jak piszesz,nie jest źle. Kwestia przyzwyczajenia. A szczypac musi zeby było wiadomo,że to lek jednak :-D
 
Do góry