reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Rozumiem:) to jak znasz szpital to tymbardziej podejdź sobie spytaj czy jest jakaś różnica dla nich jak bierzesz heparyne. Bo może być inaczej jak że wszystkim:)
Wybór szpitala to już twój osobisty wybór. Ja urodziłam w szpitalu w innej miejscowości mimo że mieszkam kilometr od szpitala bo nie mam o tym moim dobrego zdania no i poronilam w nim i źle mi się kojarzy..
 
Witajcie!Jestem po trzech poronieniach a teraz znowu w ciąży HCG rośnie prawidłowo. Jutro mam wizytę u lekarza i zobaczymy jak będzie...Receptę na clexane dostałam wcześniej i zaraz po teście zaczęłam robić zastrzyki.Różnie to wychodzi raz lepiej raz gorzej ale to wszystko jest do zniesienia.Jesteście bardziej w temacie ode mnie więc mam parę pytań.Chodzę prywatnie do lekarza i receptę na clexane dostałam na 100%.Czy teraz jak jestem w ciąży to coś zmieni? Mam tylko mutację PAI 1 a tak immunologicznie to ok.I jeszcze pytanie o zamienniki.
 
Dzień dobry,mam pytanie:poradźcie dobrego lekarza hematologii w Krakowie ,który prowadzi ciążę.Mam gęstą krew i wzrost homocysteiny. Będę bardzo wdzięczna.Zmęczona już tracić ciąży .lub po prostu iść do dowolnego hematologa...nie wiem.
 
Irenaa ja mam zamiennik Clexane jego nazwa to Neoparin. Cena za 10 szt ok 3.50. z tym,że ja mam refundowany ten lek ( jestem po stracie dziecka w 25 TC z powodu niewydolności łożyska). Uważam,że nawracające poronienia są jak najbardziej wskazaniem do refundacji leku.
 
@Sylwia2023 dzieki za info.Chodzę prywatnie do lekarza ale to nie ma znaczenia bo luteinę mam ze zniżką a Clexane jednak 100%gdyż nie ma wskazań do refundacji i bądź tu człowieku mądry.Składki płaci się ale często nic z tego nie ma.
 
Witam wszystkich;) jestem po dwóch stratach, pierwsza ciaza obumarla w 13tc, drugi raz w 7tc, teraz jestem w 9tc o od 4tc brałam duphaston, a od 6tc neoparin i acard, ale lekarz kazał odstawić duphaston:) czy wy poza heparyna bierzecie coś jeszcze?
Trochę martwi mnie pdstawienie duphaston choć nic się nie dzieje żadnych plamien ani krwawien nie mam:)
 
reklama
Do góry