reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Heparyna w ciąży

Margola1986

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny poradzicie coś?
Od tygodnia nie mogę sobie poradzić z zastrzykami co się wkuje to siniak 3 cm. Już mi brakuje miejsca bo same siniaki za każdym razem. Przedtem to wyskoczył jakiś raz za czas a teraz codziennie. Do tego taki siniak utrzymuje mi się koło 2 tygodni.

reklama

Jagoda123

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę

Margola1986

Rozwiązania
0
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach

Kffiatek

Rozwiązania
0
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach
U mnie wychodzą mniejsze siniaki jak schłodzę sobie skórę wcześniej takim okładem hot/cold z lodówki. I mniej boli wbijanie. Do tego zauważyłam że mniejsze siniaki robią się jak wbijam dalej od pępka i nisko.
Ale teraz mam już 8 miesiąc i wbijam w nogi bo w brzuch nie bardzo jest już jak :(

Kffiatek

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg
Bardzo mi przykro :(
Ja też drugi trymestr, dwa lata temu w 17 tygodniu, teraz jedno z bliźniąt w 15... I dopiero teraz od tego 15 tygodnia mam zastrzyki, wcześniej brałam tylko acard.

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Wbijaj w uda, w zewnętrzną stronę, nad kolanami jest za co chwycić. Brzuch odpocznie

latte art

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku

reklama

karikari29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku
Też mam clexane 0,6 i mam podobny problem w ostatnim czasie. Chociaż zauważyłam że najczęściej tak mam jak nie do końca włożę igłę i za szybko ją wyjmę...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Heparyna w ciąży. Potrzebuję porady 8
Nika261 Heparyna Potrzebuję porady 9
A Trombofilia wrodzona a poród Ciąża, poród, połóg 11
M Acard i heparyna Potrzebuję porady 30
K Mutacją mthrf a heparyna Ciąża po poronieniu 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
D Heparyna. Potrzebuję porady 48
G Skurcze przepowiadające w połowie ciąży Ciąża, poród, połóg 1
J Zapalenie pochwy w ciąży a współżycie Potrzebuję porady 6
Polcia9000 Powiększone miedniczki nerkowe dziecka w 26 t. ciąży Potrzebuję porady 7
O Tętno w ciąży Potrzebuję porady 15
M Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 9
A Siedzenie w ciąży Potrzebuję porady 12
M Gronkowiec staphylococcus saprophyticus w posiewi moczu w ciąży Ciąża, poród, połóg 1
P Makrela wędzona na gorąco w ciąży. BB psychodietetyczka radzi mamom 2
Ewelina7x Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??! Ciąża, poród, połóg 42
O Wypadanie włosów w ciąży Potrzebuję porady 1
T Usg w 5 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 11
Kasia2301 Jak poinformować o ciąży? Potrzebuję porady 58
K Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży BB położna radzi mamom 4
M Owłosienie w ciąży Ciąża, poród, połóg 9
Pau_lina89 Kłucie w pochwie w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
F problemy z żołądkiem na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 8
P Nie widać ciąży na usg Potrzebuję porady 8
Motylekkk Kiedy POINFORMOWAĆ PRACODAWCE O CIĄŻY. Potrzebuję porady 30
S Skok w 1 trymestrze ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Babyy08082020 Czy jestem w ciąży? Potrzebuję porady 8
M Za duża macica w stosunku do wieku ciąży Potrzebuję porady 6
K Zmiany w wyglądzie po ciąży Pytanie tygodnia 42
M Autyzm a przebieg ciąży Potrzebuję porady 36
P Czy beta hCG moze wyjść negatywna w 5 tyg ciąży? Staramy się 7
Z Podwyższone TSH w ciąży Potrzebuję porady 12
J Pomocy!!!! 33 tydzień ciąży, przytyłam tylko 200g...!!! Ciąża, poród, połóg 15
Kinga15 Bezrobotna w ciąży Potrzebuję porady 53
Z Dobry lekarz do prowadzenia ciąży Przyszłe mamy 3
M Możliwość ciąży Potrzebuję porady 5
A Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 10
T Wysoki progesteron na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Mała.czarna Watpliwosci na temat ciąży. Potrzebuję porady 6
D Czy to objaw ciąży ? Czy to normalne? Potrzebuję porady 25
Multi Krwawienie w ciąży- przyczyny brak Ciąża, poród, połóg 8
Oleczka3 Przeziębienie na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 16
Justi1234 Zapłodnienie po ciąży biochemicznej. Staramy się 15
Hankaa Ból brzucha na początku ciąży Ciąża, poród, połóg 1
L Plamienie w ciąży Kwietniowe mamy 2021 11
Gunieczek85 Bardzo obfite miesiaczki po ciąży Ciąża, poród, połóg 5
Justi1234 lekarz do prowadzenia ciąży śląskie Poleć szpital, lekarza, położną 12
Anka9525 Melatonina w ciąży? Ciąża, poród, połóg 3
Magdaw2020 Plamienia na poczatku ciąży 😔 Ciąża, poród, połóg 24
MartaAgnieszka Podejrzenie ciąży pozamacicznej Potrzebuję porady 17