reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 29.03 widzimy się o 11:00

Psychiatra odpowie na wasze pytania. Musieliśmy przełożyć z dzisiaj Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Na razie z położną, pediatrą i ginekologiem położnikiem Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Heparyna w ciąży

Margola1986

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny poradzicie coś?
Od tygodnia nie mogę sobie poradzić z zastrzykami co się wkuje to siniak 3 cm. Już mi brakuje miejsca bo same siniaki za każdym razem. Przedtem to wyskoczył jakiś raz za czas a teraz codziennie. Do tego taki siniak utrzymuje mi się koło 2 tygodni.

reklama

Jagoda123

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę

Margola1986

Rozwiązania
0
Dezynfekujesz przed? Pamiętaj o chwytaniu skory palcami i delikatnie wyjmuj igłę. Po wyjęciu jej, dobrze jest delikatnie uciskać gazikiem jałowym przez kilka minut.
I przede wszystkim (wiem,że to bardzo trudne), im bardziej jesteś spokojna, tym łatwiej wbić igłę
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach

Kffiatek

Rozwiązania
0
Psikam octiseptem. Nie wiem co jest grane przedtem tak nie miałam . Już sie będę musiała w siniaki wkuwac bo nie mam już miejsca po bokach
U mnie wychodzą mniejsze siniaki jak schłodzę sobie skórę wcześniej takim okładem hot/cold z lodówki. I mniej boli wbijanie. Do tego zauważyłam że mniejsze siniaki robią się jak wbijam dalej od pępka i nisko.
Ale teraz mam już 8 miesiąc i wbijam w nogi bo w brzuch nie bardzo jest już jak :(

Kffiatek

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam w grudniu znowu poroniłam w 17tyg... Heparyna nie pomogła bo okazało się że powodem moich strat jest jeszcze inna przyczyna... ,, Niewydolność szyjki macicy". Wszystko potoczyło się bardzo szybko, z dnia na dzień. Mam nadzieje ze u Was wszytko dobrze.. mam do Was jedno bardzo ważne dla mnie pytanie. W których tygodniach traciłyście swoje ciąże ? bo mi się to zdarza w drugin trymestrze, tzn. w 17 i 22tyg
Bardzo mi przykro :(
Ja też drugi trymestr, dwa lata temu w 17 tygodniu, teraz jedno z bliźniąt w 15... I dopiero teraz od tego 15 tygodnia mam zastrzyki, wcześniej brałam tylko acard.

pumelova

Moderator
Rozwiązania
0
Wbijaj w uda, w zewnętrzną stronę, nad kolanami jest za co chwycić. Brzuch odpocznie

latte art

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku

reklama

karikari29

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku
Też mam clexane 0,6 i mam podobny problem w ostatnim czasie. Chociaż zauważyłam że najczęściej tak mam jak nie do końca włożę igłę i za szybko ją wyjmę...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 13
K Ciąża po poronieniu 19
M Potrzebuję porady 8
I Ciąża, poród, połóg 6
D Potrzebuję porady 44
Do góry