reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Po kilku zastrzykach przestałam czuć to nieprzyjemne uczucie rozpierania w czasie wstrzykiwania. Ja kupiłam sobie pojemniki na odpady medyczne i tam wyrzucam zużyte igły.
 
reklama
Witam dziewczyny
Dzis pierwszy raz bede robic zastrzyk neoparin. Boje sie jak cholera 😬. Czy macie jakis filmik z dokladna instrukcja? Na necie troche tego jest ale chcialabym sie upewnic ze zrobie to dobrze 🤦‍♀️
 
Nigdy nie oglądałam żadnego filmiku. Po prostu chwytasz "tłuszczyk" min 5 cm od pępka i robisz :) na początku mogę się robić krwiaki, ręce drżą itp,ale potem się na pewno przyzwyczaisz i bedzie szlo samo :) powodzenia
 
Witam dziewczyny
Dzis pierwszy raz bede robic zastrzyk neoparin. Boje sie jak cholera 😬. Czy macie jakis filmik z dokladna instrukcja? Na necie troche tego jest ale chcialabym sie upewnic ze zrobie to dobrze 🤦‍♀️
Już zrobiłaś? :)

Ja robię od tygodnia. Nie miałam oporów i idzie gładko. Choć czasem trudno mi się wbić - chyba dlatego, że mam rozstępy na brzuchu po pierwszej ciąży i skóra jest wiotka. Zrobiły mi się dwa niewielkie siniaki i mam ślady po wkłuciach.
 
Już zrobiłaś? :)

Ja robię od tygodnia. Nie miałam oporów i idzie gładko. Choć czasem trudno mi się wbić - chyba dlatego, że mam rozstępy na brzuchu po pierwszej ciąży i skóra jest wiotka. Zrobiły mi się dwa niewielkie siniaki i mam ślady po wkłuciach.
Ja wczoraj pierwszy raz robilam 😊 poszło gładko. Zobaczymy dzis. Tez mam slad po wkluciu. Trudno jak siniaki beda 😊 mam nadzieje tylko ze pomoze utrzymac ciaze 😬
 
Trzymam kciuki! Pozytywne myślenie jest bardzo ważne.

Ja teraz nie jestem w ciąży, ale się staramy i już mam zapisaną heparynę.
No wlasnie czesto sie spotykam z tym ze przy staraniach juz jest zapisana heparyna. Ja od stycznia biore acard. Od marca dostalam zielone swiatelko na starania. I teraz heparyna od 27 dc po pozytywnej becie. Czyli mozna powiedziec ze od samego poczatku beta wyniosla tylko 73 wiec to bylo bardzo wczesnie, ale zadziałałam😂😂 juz predzej nie dalo rady 😅 Ja tez trzymam kciuki!! 😘
 
reklama
Hej dziewczyny mam w domu kilka opakowań zastrzyków neoparin 60mg ważnych do 2022r , nie będę już nich potrzebować. Sprzedam opakowanie za 55zl 50% ceny za którą kupiłam. Mieszkam w Łodzi więc można odebrać osobiście lub mogę wysłać pocztą. Jeśli któraś z was jest zainteresowana to zapraszam ☺️
 
Do góry