reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Tak wszystko ok wiek ciąży 9w1d wszystko się zgadza crl 2.47 cm ślicznie bobas machał nóżkami i rączkami ❤️ kolejna wizyta po nowym roku 2.01 i badania prenatalne już się doczekać nie mogę... Więc chyba te zastrzyki i na mnie działają 👍
 
reklama
Tak wszystko ok wiek ciąży 9w1d wszystko się zgadza crl 2.47 cm ślicznie bobas machał nóżkami i rączkami [emoji173]️ kolejna wizyta po nowym roku 2.01 i badania prenatalne już się doczekać nie mogę... Więc chyba te zastrzyki i na mnie działają [emoji106]

Super :) Cieszę się. Tylko tak dalej.
 
Mnie od kilku dni męczą bóle kręgosłupa w nocy nie mogę leżeć... Mogę chodzić siedzieć ale jak tylko się położę to tragedia taki ból że szok ☹️
 
Ja mam małe zmartwienie. Jestem teraz w 16 tyg i wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć brzuch (bóle skurczowe) masakra bardzo sie wystraszylam. Najgorsze że nie chciało ustąpić. Wzięłam no spe (pomogło) dziś od rana znowu mnie pobolewa, nie tak jak wczoraj ale co jakiś czas czuję skur. Dzwoniłam do lekarza ale nie odbiera. Nie wiem czy mogę brać tą no spe czy nie? Może lepiej jechać do szpitala już sama nie wiem
 
Ja mam małe zmartwienie. Jestem teraz w 16 tyg i wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć brzuch (bóle skurczowe) masakra bardzo sie wystraszylam. Najgorsze że nie chciało ustąpić. Wzięłam no spe (pomogło) dziś od rana znowu mnie pobolewa, nie tak jak wczoraj ale co jakiś czas czuję skur. Dzwoniłam do lekarza ale nie odbiera. Nie wiem czy mogę brać tą no spe czy nie? Może lepiej jechać do szpitala już sama nie wiem
Możesz brać nospe i paracetamol.
 
Jedz do szpitala sprawdź ja poleciałam do lekarza po tych bólach i wszystko ok 10+1 serduszko bije a bóle są od kręgosłupa, więc może i u Ciebie trzeba sprawdzić
 
Lekarz oddzwonił powiedział żebym podwoiła dawkę luteiny brałam 2tab dziennie teraz mam brać 4 . Jak nie będzie poprawy to mam przyjść. Mam w domu w razie czego też no spe. Te bóle kojarzą mi się tylko z jednym, pamiętam je z poprzednich nieudanychy ciąż...
 
Lekarz oddzwonił powiedział żebym podwoiła dawkę luteiny brałam 2tab dziennie teraz mam brać 4 . Jak nie będzie poprawy to mam przyjść. Mam w domu w razie czego też no spe. Te bóle kojarzą mi się tylko z jednym, pamiętam je z poprzednich nieudanychy ciąż...

Może jednak jedz na IP zeby sprawdzili czy wszystko ok skoro wiesz jakie miałaś bóle w nieudanych ciążach . Nie czekaj a działaj
 
reklama
Do góry