reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

No właśnie ja już proboje i proboje na wszystkie możliwe sposoby, ale jak narazie zauważyłam że u mnie jedynie miejsce ma znaczenie.. Tylko jeszcze żebym wiedziała jakie omijać. [emoji848]
Boję się tylko czy te stracone krople nie zaszkodzą dzidzi [emoji45]
 
reklama
No właśnie ja już proboje i proboje na wszystkie możliwe sposoby, ale jak narazie zauważyłam że u mnie jedynie miejsce ma znaczenie.. Tylko jeszcze żebym wiedziała jakie omijać. [emoji848]
Boję się tylko czy te stracone krople nie zaszkodzą dzidzi [emoji45]

A ta dawkę dlaczego lekarz Ci zapisał? Mi właśnie nowy ginekolog ze względu na wcześniejsze straty i mutacje mthrf.ale poprzedni upiera się przy 0,4. Mam nadzieję ze z czasem będą lepiej wychodzić nam te zastrzyki i te obawy same znikną...
 
Mam mutacje PAI 4g. No ja już chwilkę je robię, bo jestem w aktualnie 22 tyg ale jakoś teraz zaczęło to być bardziej uciążliwe
 
Hej wszystkim, te przyjmuje clexane 0.6 od początku ciąży. Mam jednak takie nurtujące pytanie, czy zauważyłyście robiąc zastrzyk że w niektórych miejscach na brzuchu, płyn pod ciśnieniem wraca do strzykawki i nie jestem w stanie do końca jej wcisnąć. Czasami też wchodzi kropelka już z brzucha. Zastanawiam się czy to normalne czy ja coś robię źle? Martwi mnie ta zmarnowana ilość leku [emoji849]
Też tak się u mnie dzieje.
Ja myślę ,że po dłuższym stosowaniu robią się guzki,siniaki jakieś zrosty i jak się wbijamy po raz kolejny w to samo miejsce to ciężko tam wpuścić lek.
Ale to tylko moja rozkminka [emoji12]
 
Hej dziewczyny wiem że takie pytanie już padało ale czy dajecie zastrzyk w udo? Lekarz kazał zrobić falde i wstrzyknać pod kątem 45stopni. Jak robię tą fałdę to boję się czy w mięsień nie daje, bo ta fałda taka gruba jest a nie sama skora. Też tak macie czy tylko ja jestem wyjątkiem?
 
Większość zastrzykow robiłam w udo, robiłam zaraz nad kolanem po zewnetrznej stronie i też taki gruby fald trzymalam
 
Dziewczyny, pytanie byc moze z serii tych glupszych ale czy ta igla od neoparin nie ma sans by doszla do dziecka? Im dziecko starsze tym dokladniej czuc bedzie i nozke i glowke wiec tak sie zastanawiam.... Bezpieczne to?
 
Dziewczyny, pytanie byc moze z serii tych glupszych ale czy ta igla od neoparin nie ma sans by doszla do dziecka? Im dziecko starsze tym dokladniej czuc bedzie i nozke i glowke wiec tak sie zastanawiam.... Bezpieczne to?
Robiąc zastrzyk łapiesz fałd skóry to raczej nie ma szans [emoji6]
Zawsze możesz zrobić w udo lub w boczki jeśli się obawiasz.
 
Robiąc zastrzyk łapiesz fałd skóry to raczej nie ma szans [emoji6]
Zawsze możesz zrobić w udo lub w boczki jeśli się obawiasz.
Powoli zaczynam sie zastanawiac bo brzuszek robi sie napięty a z drigiej strony ta igielka jest malutka ze no na zdrowy rozum dziecko raczej nie jest 2cm pod skora. Takie moje rozmyslenia wieczorne:)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy ma jakieś znaczenie godzina heparyny, ja zaczęłam brać heparynę koło godziny 21, a też w tych godzinach mniej więcej biorę Acard, teraz zaczęłam się zastanawiać czy tak jest dobrze?
 
Do góry