reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

Biorę Encorton 10 od początku i już mam dosyć puchnięcia. A biorę encorton od kiedy wyszły mi dodatnie przeciwciała przeciwjądrowe - może od 5 tygodnia ciąży. :)
Pisałam do mojego ginekologa, napisał mi ze mam dla spokoju brać 2x5mg dziennie :) w odstępie czasowym
Juz w tygodniu ana1 ana2 powinny być i do tego czasu nie mogę opuszczać mojego zestawu stałego. Chciałabym żeby przepisał mi Neoparin, ale rodzinny nie chciał. Muszę poprosić ginekologa.
 
reklama
2x5mg to ta sama dawka tylko rozłożona w czasie. Boje się opuchnięcia tez, ale jak ma pomoc to jestem
Gotowa na wszystko ♥️☺️
 
Hej to znów ja 🙌☀️ Pierwsza wizyta u endo - tarczyca średnio w formie, guzek 6mm. Letrox 1x1 50. Ogólnie nie jest złe, ale tak jakby niedoczynnosc była mała sadzać po usg tarczycy.
Działamy z mężem w czerwcu, nie poddajemy się
 
Kochana, najważniejsze to się nie denerwuj. Może spróbuj jeszcze porozmawiać z mężem i wyjaśnijcie sobie co jest nie tak. Faceci czasami są jak małe dzieci i nie myślą racjonalnie. Może przemyśli jeszcze sprawę, a potem będzie żałował. Trzymam kciuki za Was ✊✊✊
 
Kochana, najważniejsze to się nie denerwuj. Może spróbuj jeszcze porozmawiać z mężem i wyjaśnijcie sobie co jest nie tak. Faceci czasami są jak małe dzieci i nie myślą racjonalnie. Może przemyśli jeszcze sprawę, a potem będzie żałował. Trzymam kciuki za Was ✊✊✊
Dziękuję, ze odezwalas się.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie.
Dziewczyny jestem załamana, mąż mnie zostawił i zażądał rozwodu. Stwierdził, ze już nie chce ze mną być. Boje się tez o maleństwo bo teraz ciągły płacz i nerwy napewno nie wpływają pozytywnie na ciąże 😔
🙌wysyłam dużo pozytywnych myśli do ciebie i dziecka 💚
 
Witam wszystkie.
Dziewczyny jestem załamana, mąż mnie zostawił i zażądał rozwodu. Stwierdził, ze już nie chce ze mną być. Boje się tez o maleństwo bo teraz ciągły płacz i nerwy napewno nie wpływają pozytywnie na ciąże [emoji17]
Jak się sprawy mają?
Dalej chcę rozwodu ?
Czy już doszliscie do porozumienia?
 
reklama
@Idalia B. Hej co tam u ciebie jak synek?Jak się czujesz? Ja zaczelam 21tydz ciąży. Mała kopie jak szalona 😁 wczoraj chyba miała dyskotekę w brzuchu 🤣brzuchol mam już napięty coraz gorzej mi się robi zastrzyki ale uciekam też w boki tak jak ty tylko ze mnie boli to potwornie 🙈 miałam robiony test potrójny bo na papę za późno się zdecydowałam. Wszystko wygląda ok. Połówkowe tez juz za mną i też lekarz mówi że wszystko Oki. Narządy ma mała na miejscu. Serduszko zdrowe. Przytyłam 6kg 🙈🙈ale czuję się dobrze. W nic się nie mogę zmieścić bluzki za krótkie przez brzuch ja zawsze nosiłam wszystko dopasowane i teraz nic nie pasuje 🤣🤣 musiałam kilka koszulek kupic. Poluje jeszcze na jakieś sukienki żeby jakoś przetrwać lato 😁
 
Do góry