reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna.

Odrobina krwi jest ok. To tylko przeklute naczynko. Gratulacje! :)
Powodzenia przy kolejnych wkluciach!
Siniakami, które mogą się pojawić też się nie przejmuj. Szybko schodzą.
 
reklama
Oj a brzuch taki szeroki ze to więcej wychodzi? Chyba nie [emoji6] czepia się...mi M robi w różnych miejscach a wyniki ciągle podobne

---26tc---
 
Cześć. Jeszcze tylko jedno pytanie bo instrukcji do Neoparine nie jest to jasno sprecyzowane a nikt z profesjonalistów nie udzielał mi instruktażu - czy po wprowadzeniu całego leku najpierw wyciągacie igłe i dopiero puszczacie fałd skóry czy jednak odwrotnie? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Hej dziewczyny:)
Calkiem niedawno dowiedzialam sie o trombofili, hematolog kazala przed wylotem koniecznie heparyne bo czynnikow zwiekszajacych ryzyko zakrzepicy jest sporo. Dala recepte ale za wiele nie wyjasnila.. powiedzcie mi, ile h przed lotem powinnam przyjac heparyne? i jak to jest z jej przechowywaniem.. na ulotce pisze ze ponizej 25st ale takie upaly.. jak jest mozliwosc to do lodowki ale wiadomo nie zawsze sie da, wrzuce do bagazu no ale zanim dojedziemy, odprawa.. pozniej na miejscu tez mamy kilka h czekania na pokoj..
Druga sprawa jakos boje sie pierwszy raz heparyne zastosowac przed wylotem, moze moglabgm sprobowac dzien lub dwa wczesniej? boje sie jakiegos uczulenia czy cos
 
reklama
Hej dziewczyny:)
Calkiem niedawno dowiedzialam sie o trombofili, hematolog kazala przed wylotem koniecznie heparyne bo czynnikow zwiekszajacych ryzyko zakrzepicy jest sporo. Dala recepte ale za wiele nie wyjasnila.. powiedzcie mi, ile h przed lotem powinnam przyjac heparyne? i jak to jest z jej przechowywaniem.. na ulotce pisze ze ponizej 25st ale takie upaly.. jak jest mozliwosc to do lodowki ale wiadomo nie zawsze sie da, wrzuce do bagazu no ale zanim dojedziemy, odprawa.. pozniej na miejscu tez mamy kilka h czekania na pokoj..
Druga sprawa jakos boje sie pierwszy raz heparyne zastosowac przed wylotem, moze moglabgm sprobowac dzien lub dwa wczesniej? boje sie jakiegos uczulenia czy cos
Ile godzin wcześniej to nie pomogę. A przewożenie to torba termiczna i jakiś mały wkład chłodzący owinięty szmatką, żeby leku nie zmroził. Jeśli bierzesz do bagażu podręcznego to dobrze mieć po angielsku zaświadczenie od lekarza, że wieziesz potrzeby Ci lek. Jeśli w głównym to nic nie potrzebujesz. Myślę, że możesz zrobić już dzień wcześniej, żeby sprawdzić reakcję organizmu.
 
Do góry