reklama

herbatka hipp ułatwiająca trawienie czy polecacie?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez ciężarówka :), 5 Luty 2011.

1. ciężarówka :)

ciężarówka :) Fanka BB :)

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała ta herbatkę dla Maluszka? co sądzicie? spełnia swoje zadanie, ułatwia chociaż troszkę pracę jelitek?

2. happybeti

happybeti show must go on...

Ja osobiście nie,bo te kłopoty z brzuszkiem mojej niuni okazały sie alergią,gdy w koncu dostała wysypki.Herbatka nie pomogła,bo nie mogła,a jeszcze mogła uczulic.Może najpierw wyklucz alergię na mleko,bo to często zaczyna sie od bólów brzuszka.
    Gratuluję Majusi suwaczka:)!

3. reklama
  4. marta2801

marta2801 Fanka BB :)

ja uzywalam tej herbatki jak Olka miala jakies 7 tyg. Rewelacji nie bylo, ale trocge pomogla...
    na moja corke nie dzialaly zadne Espumissany itp, nawet slynny Sab Simplex, najlepszy fekt byl po wodzi koperkowej, nawet teraz podaje ja czasem jak widze ola ma problem z gazami, lyzeczka-dwie dziennie, tak profilaktycznie:)

5. Misslena

Misslena Najszczęśliwsz mama;*

U Nas nie zdała egzaminu. Nikola miała po niej bolesne wzdęcia i dużo gazów, a przy tym strasznie płakała:( Ale może innym maluchom pasuje, trzeba próbować.

6. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Jeśli dziecko ma wzęcia, to nie podawaj jej tej herbatki, jeśli nic się nie dzieję to ok ,ale jeśli nie schodzą jej gazy to jeszcze gorzej ją będzie wzdymało.

7. edi376

edi376 Zaangażowana w BB

Nie. To nie jest dobra herbatka i moim zdaniem ( ale widzę, że i koleżanek również) wcale się nie sprawdza.:tak:

8. JolaMi

JolaMi Fanka BB :)

Każde dziecko jest inne przy córze znakomicie zdała egzamin natomiast przy synku już nie.
    Ale nie miał kolek jako tako tylko bardziej wzdęcia. Pomagał infacol. Po sab simplex to dopiero miał kolki. Więc każde dziecko inne i trzeba poprostu sprawdzić.

9. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Przecież te herbatki to prawie sam cukier, więc jak to może pomagać...ziół to jest tam kilka procent...bardzo mało...sam cukier bardziej zaszkodzi niż pomoże taka marna ilość ziół.

10. reklama
  11. MamaWojtulinka

MamaWojtulinka Zaciekawiona BB

Mam podobne zdanie: nie pomaga. Tak naprawdę jeśli maluszek ma problemy z kolkami i wzdęciami to mało co pomaga, a już na pewno nie słodka herbatka... U nas żadne specyfiki z apteki na nic się nie zdały, dopiero zmiana mleka pomogła.

12. Miaa6

Miaa6 styczeń 2009

u nas pomógł plantex ... ta herbatka młodemu bardzo smakuje, ale chyba na smaku kończy się jej rola.

Poleć forum