reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

herbatka hipp ułatwiająca trawienie czy polecacie?

ciężarówka :)

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2010
Postów
123
Dziewczyny czy któraś z Was stosowała ta herbatkę dla Maluszka? co sądzicie? spełnia swoje zadanie, ułatwia chociaż troszkę pracę jelitek?
 
reklama
Ja osobiście nie,bo te kłopoty z brzuszkiem mojej niuni okazały sie alergią,gdy w koncu dostała wysypki.Herbatka nie pomogła,bo nie mogła,a jeszcze mogła uczulic.Może najpierw wyklucz alergię na mleko,bo to często zaczyna sie od bólów brzuszka.
Gratuluję Majusi suwaczka:)!
 
ja uzywalam tej herbatki jak Olka miala jakies 7 tyg. Rewelacji nie bylo, ale trocge pomogla...
na moja corke nie dzialaly zadne Espumissany itp, nawet slynny Sab Simplex, najlepszy fekt byl po wodzi koperkowej, nawet teraz podaje ja czasem jak widze ola ma problem z gazami, lyzeczka-dwie dziennie, tak profilaktycznie:)
 
U Nas nie zdała egzaminu. Nikola miała po niej bolesne wzdęcia i dużo gazów, a przy tym strasznie płakała:( Ale może innym maluchom pasuje, trzeba próbować.
 
Jeśli dziecko ma wzęcia, to nie podawaj jej tej herbatki, jeśli nic się nie dzieję to ok ,ale jeśli nie schodzą jej gazy to jeszcze gorzej ją będzie wzdymało.
 
Nie. To nie jest dobra herbatka i moim zdaniem ( ale widzę, że i koleżanek również) wcale się nie sprawdza.:tak:
 
Każde dziecko jest inne przy córze znakomicie zdała egzamin natomiast przy synku już nie.
Ale nie miał kolek jako tako tylko bardziej wzdęcia. Pomagał infacol. Po sab simplex to dopiero miał kolki. Więc każde dziecko inne i trzeba poprostu sprawdzić.
 
Przecież te herbatki to prawie sam cukier, więc jak to może pomagać...ziół to jest tam kilka procent...bardzo mało...sam cukier bardziej zaszkodzi niż pomoże taka marna ilość ziół.
 
Mam podobne zdanie: nie pomaga. Tak naprawdę jeśli maluszek ma problemy z kolkami i wzdęciami to mało co pomaga, a już na pewno nie słodka herbatka... U nas żadne specyfiki z apteki na nic się nie zdały, dopiero zmiana mleka pomogła.
 
reklama
u nas pomógł plantex ... ta herbatka młodemu bardzo smakuje, ale chyba na smaku kończy się jej rola.
 
Do góry