reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Herbatka

ja tez czarnej nie polecam, choc wiele dzieci pije własnie taka słabiutką, badz z cytryna.
ale chyba lepsze są owocowe.
Oskar jeszcze hippa pije róznorakie, wszystkie mu smakują ale bardziej te czerwone, soki gerbera i bobofruty.
za to nie chce pic juz mleka i muszę kombinować.
 
reklama
przeszlismy na malinowa i slodze jedna lyzeczke taka plastikowa (malutka).i pije:)) mleka jeszcze nigdy nie pij . o modyfikowanym nie ma mowy(ani kakao ani budyn, nic z modyfikowanym). cyca dostaje tylko na noc. ale dziennie zjada sporo jogurtow: 2 danonki, jogutr,bakusia do bpic, batona z wapniem,actimela itd:))niedlugo dam mu zwyklego mleka i zobaczymy co bedzie:D
 
Znajoma, brawa dla Ciebie :) że jeszcze karmisz piersią. Ja zakończyłam w 17 miesiącu. Podziwiam wszystkie mamy, które tak długo karmią :)

a co do herbatki. Mam pytanie. Słyszałam, że herbatę zieloną dzieci powyżej roku moga pić a jak się ma sprawa z czerwoną? Chyba nie...bo to raczej odchudzająca.......hmmmm
 
ja slyszalam ze czerwonej w ciazy tez sie nie poleca wiec maluchom chyba tez nie. a jakub jest taki ssak ze trudno bylo mi odmowic mu cyca. udalo sie zrezygnowac z karmienia nocnego i dziennego- co nie bylo nawet trudne ale wieczorne mu zostawilam:D

zapraszam na moja strone ostatnio aktualizowalam:)

www.znajoma.republika.pl
 
Witajcie dziewczyny!

Jestem mama dwojki brzdacow. Karolka ma 18 miesiecy a Marcinek 3 lata i 4 miesiace. Marcinek do tej pory prawie nie pil herbaty. Co innego Karola. Ona zlopie wszystkiego hektolitry. Synus tez uwielbia pic.
Jesli chodzi o herbate, to zdarzylo mi sie wyladowac z Marcinkiemw szpitalu jak mial rota wirusa. Mial wowczas 18 miesiecy wlasnie tyle co Karola teraz. I lekarze byli zdziwieni, ze nie dostaje jeszcze herbaty. Bo tam to byl w zasadzie jedyny plyn dla dzieci niezaleznie od wieku. A dzieci przy rota musza duz pic. Wiec nie mam strasznych obiekcji w podawaniu slomkowej herbaty Karol Ona jest alrgikiem (synek tez) i niestety ma uczulenie na jablka i marchew wiec wieszosc sokow od razu odpada.
Jesli chodzi o czerwona herbate to jest rooibos i ta mozna podawc dzieciom bez stresu.

Pozdrawiam

Joanna z bablami
 
ja Ance do picia mam dawac tylko wodę albo zwyklą czarną herbatę ( mocno słomkową) z łyżeczką cukru na kubek bez cytryny - próbujemy ustalić na co jest uczulona a herbata czarna w przeciwieństwie do tych granulowanych jest dla alergików wskazana..
 
Do góry