reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Herbatki hipp ??

MamaTygrysa

Początkująca w BB
Moje dziecko przestało LUBIĆ mleko z butelki. Pije Bebilon Pepti. Jak był przeziębiony to dosypałam mu herbatki hipp na przeziębienie do mleka bo samej nie wypije. Czasem ma takie dni, że mógłby nie jeść a wystarczy dosypać herbatki i mleko znika błyskawicznie. Zastanawiam się ile razy na dzień mogę tak robić i co robić jak jest protest i nie chce jeść mleka. Protest trwa czasami 2 dni a potem jak reką odjął :confused:. Uprzedze pytania: nie karmie piersią bo nie mogę. Herbatkę do mleka zaleciła pani doktor.
Pomocy :wściekła/y:

reklama
Sądze,ze skoro sama pani doktor zaleciła Ci dodawanie herbatki do jedzenia to chyba nie ma zadnych przeciwskazan i dziecku nic nie bedzie!Może sproboj zmienic mleko na inne!?!
Ja naszczescie nie miałam takich problemów z małą,bo od samego początku karmie ja piersia!Jedynym jej mankamentem było to,ze nie tolerowałam butelki ani herbatki,ani moje mleczko tylko cycek,ale za to teraz mam zdrową 8 miesieczna dziewczynke.
zycze powodzenia i głowa do góry.

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
a Twoje dziecko ma lergie ze pije bebilon pepti? Moje dziecko z tych herbatek to pije tylko i wylacznie koper wloski (innych nie lubi)...jak byla przeziebiona to wymieszalam jej ten koper wloski razem z ta na przeziebienie i poszlo bez problemu.
A probowalas doslodzic mleko glukoza? moze wtedy pojdzie?a jesli dzidzia nie ma skazy, to moze sprobuj podac jej np. Nan HA ? ma nieco lepszy smak...

Asia 85

Aktywna w BB
Nocka. Bebilon pepti to nie jest na alergie.Tylko Bebilon hiperalergiczny sojowy nie ma tam meczka krowiego.A Bebilon pepti jest na mleczku krowim.To takie małe sprostowanie.Herbatki z Hipp polecam,maluchy je uwielbiają.Jeszcze są dobre herbatki Plantex antykolkowe.:happy:

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Nocka. Bebilon pepti to nie jest na alergie.Tylko Bebilon hiperalergiczny sojowy nie ma tam meczka krowiego.A Bebilon pepti jest na mleczku krowim.To takie małe sprostowanie.Herbatki z Hipp polecam,maluchy je uwielbiają.Jeszcze są dobre herbatki Plantex antykolkowe.:happy:

przy skazie podaje sie wlasnie bebilon pepti. MOja corka ma skaze i po tym mleku nie ma uczulen.Owszem jest w nim mleko krowie ale zmodyfikowane i w baaaaaardzo malej ilosci (takiej ktora nie daje uczulen). W aptece mozna go kupic na recepte ze znizka 50% jako lek.

Fanti

Mamusia swoich synusiów <3
Członek załogi
Miasto
Legnica
Asia po prostu BEBILON. Mój synek miał skazę białkową i przeszliśmy przez wiele rodzajów mlek.. w końcu pediatra zalecił mu bebiko HA..ale położna która do nas przychodziła powiedziała, że nie ma sensu pakować dziecko od maleńkiego w HA lepiej spróbować zwykłego bebilona bo to mleko bardzo wiele dzieci od chociażby skazy uratowało. U nas tak jest.. jak przez pierwszy miesiąc przeszliśmy przez 4 rodzaje mlek tak teraz a moje dziecko ma już pół roku tylko bebilon stosujemy i jest wszystko git!

reklama

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
a ja dziwaczka odzwyczaiłam właśnie córkę od herbatek - pije wodę :-) po co mam ją bombardować cukrem???

reklama