reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heviran w ciąży

Pi03022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej dziewczyny! Jakiś tydzień temu dostałam wysypki na plecach, moja rodzinna poleciła smarowanie tego pasta cynkową. Od tamtego czasu smaruje plac według jej zaleceń, krostki poznikały, zrobiły się suche. Dzisiaj natomiast ginekolog przepisał mi na to dodatkowo heviran. Jestem w 32 tyg ciąży i nie ukrywam że trochę się martwię min dawką dzienną tego leku( jest to aż 5 tabletek). W związku z tym Mam pytanie czy któraś z was brała taki lek w ciąży? Jak z dzidziusiem, czy wszystko w porządku?
 
reklama
Ja brałam prZez 10 dni hascovir, dzisiaj skończyłam dopiero, jestem w 19+0 tc. Brałam dawkę olbrzymią, bo 8 tabletek dziennie.
byłam dzisiaj na usg i z dzidzia wszystko okej. Teraz będę mieć połówkowe niedługo i na nie bsrdzo czekam ale koja ginekolog dalej powtarzała ze jak coś mi zacznie wychodzić na ustach to ze mam od razu brać ten hascovir
 
Ojej, to faktycznie końska dawka.. Właśnie to mnie przeraża, dodatkowo to moja pierwsza ciąża i nigdy nie miałam problemów skórnych.
 
Gdyby miało to zaszkodzić dziecku, to lekarz by tego nie przepisał. Myślę, że nie masz co się martwić, bo lekarz wie co robi 😊
 
Do góry