reklama

higiena po porodzie

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez asiuasiu1, 12 Maj 2013.

1. asiuasiu1

asiuasiu1 Fanka BB :)

czesc dziewczyny zastanawiam sie czego uzywalyscie do mycia okolic intymnych po porodzie.w 1 ciazy pielegniarka w szpitalu kazala mi kupic tutaj taki plyn nie pamietam nazwy ale nie bylam jakos zachwycona. slyszalam ze dobra jest kora debu .pozdrawiam

Ostatnia edycja: 12 Maj 2013
  2. bietka84

bietka84 szczęśliwa :)

ja używałam tantum rosa - ale nie wiem czy u Ciebie w Ir jest

pozdrawiam :)

3. reklama
  4. Idiosynkrazja

Idiosynkrazja Fanka BB :)

Polecane przez lekarza zszywającego mnie - szare mydło Biały Jeleń! Ta duża prostokątna kostka. Zastosowałam się i rewelacja. Wszystko się ładnie i szybko zagoiło. Po 3 dniach siedziałam :) No i moja rada - podmywać się po KAŻDYM siusiu i każdej dłuższej przygodzie w toalecie ;) i dużo wietrzyć.

5. ania_kropla

ania_kropla Fanka BB :)

asiu tego, co używasz, żeby nie mieć potem niespodzianki z ewentualnym uczuleniem, albo woda z mydłem i dużo wietrzenia...

6. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

Ja polecam Rivanol. Po podmyciu nalać na gaze, i przyłożyć dorany. Ulga niesamowita.

7. Igatek

Igatek Zaciekawiona BB

ja używałam tego co normalnie (ziaja oliwkowa intymna), popsikując sie od czasu do czasu octeniseptem :) Tez uważam że nie ma co eksperymentować z nowościami bo uczulenie + obolałe krocze będzie kiepską mieszanką.

8. asiuasiu1

asiuasiu1 Fanka BB :)

dziekuje wam dziewczyny za odpowiedz tantum rosa mam na wszelki wypadek o bialym jeleniu wiem duzo moich kolezanek sobie chwali ale mnie pieklo przy 1 dziecku jak sie nim umylam i boje sie tez ze jak bede uzywala plynow do higieny intymnej to tez bedzie pieklo

Poleć forum