reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hiperprolaktemia a karmienie piersią- problem:(((

yoanka83

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2011
Postów
16
witam, jestem mamą 6-miesięcznej córeczki. Przed zajściem w ciąże miałam stwierdzoną hiperprolaktemię- za wysoki poziom prolaktyny. Brałam leki i udało mi się zajść w ciążę. Po porpdzie miałam ogromne problemy z karmieniem piersią- nie pomogly wszystkie wskazówki położnych ani doradczyni laktacyjnej, do której chodzilam co kilka dni- pokarmu nie było wogóle więcej. Czy miałyście też przy hiperprolaktemii problem z karmieniem?
 
reklama
mialam hiperprolaktynemie i zespół policystycznych jajników leczyłam się bromergonem, udało się zajść w ciąże.Synek ma teraz 19mcy i dalej karmię piersią. Nie miałam z tym żadnych problemów ani z pokarmem ani z piersiami. Do tej pory mam pokarm, a Synek jest "cycem mamusi". Chciałabym już go odstawić, ale cięęęęzko....
 
Do góry