reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hiperprolaktynemia

U

użytkownik-a

Gość
Hej dziewczyny!
Jest tu ktoś z tym problemem ? Dzisiaj biorę pierwsza dawkę bromergonu ,boję się skutków nie wiem czego mam się spodziewać .
Są Ty jakieś dziewczyny która zaszły normalnie w ciążę z Tą przypadłością?
 
reklama
Rozwiązanie
Biore bromergon od początku stycznia. Dzisia 20 dzień cyklu. Od 18 dnia cyklu pojawiły się krostki na twarzy- różowa wysypka. Od 19 dnia cyklu ten problem mam tez na dekolcie. Czy któraś tak miała przy podwyższonej prolaktyne i bromergonie? Czy szukać przyczyny gdzie indziej?
reklama
Ja brałam dostinex od kwietnia (pół tabletki na tydzień) - cykle jak w zegarku już od czerwca, a we wrześniu zaszłam w ciążę. Brałam na noc, czasami rano bolała mnie głowa ale to tyle. Innych skutków ubocznych nie odczuwałam.
 
Ja też jak się naczytałam to bałam się brać a tak naprawdę zupełnie ale to zupełnie nic nie czułam po nich. O pierwszą ciążę staraliśmy się rok, w trakcie leku po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę, niestety skończyło się poronieniem wróciłam do leku i zaszłam ponownie po miesiącu.
Nie czytaj za dużo, kto i jakie ma objawy bo sobie niepotrzebnie głowę nakrecasz.
Boję się wziąć pierwszej dawki leku , boje się tych skutków ubocznych nie wiem czego mogę się spodziewać.
 
Ja też jak się naczytałam to bałam się brać a tak naprawdę zupełnie ale to zupełnie nic nie czułam po nich. O pierwszą ciążę staraliśmy się rok, w trakcie leku po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę, niestety skończyło się poronieniem wróciłam do leku i zaszłam ponownie po miesiącu.
Nie czytaj za dużo, kto i jakie ma objawy bo sobie niepotrzebnie głowę nakrecasz.
No ja wzięłam wczoraj pierwsza dawkę 1/4 tabletki i nie czuje nic A nic ,powiedziałabym nawet że czułam się świetnie jak rano wstałam . Ale to po prostu chyba za mała dawka żeby mieć skutki uboczne .
A jak zaszłas w ciążę odstawiłaś odrazu ? Bo mówią że właśnie szybkie podstawie odstawienie może być przyczyną poronien
 
Ale kto powiedzial[emoji110], że musisz mieć skutki uboczne?:)
Ja zaczynałam od połówki i nic nie czułam.
Nie nakręcaj się bo absolutnie nic nie musisz ''czuc'' po lekach :)
Od pozytywnego testu zawsze brałam lek z 5 dni i odstawialan(przez te 5 dni zmniejszają dawka).

PS. Nie czytaj za dużo [emoji106]
No ja wzięłam wczoraj pierwsza dawkę 1/4 tabletki i nie czuje nic A nic ,powiedziałabym nawet że czułam się świetnie jak rano wstałam . Ale to po prostu chyba za mała dawka żeby mieć skutki uboczne .
A jak zaszłas w ciążę odstawiłaś odrazu ? Bo mówią że właśnie szybkie podstawie odstawienie może być przyczyną poronien
 
reklama
Do góry