reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hiperprolaktynemia

U

użytkownik-a

Gość
Hej dziewczyny!
Jest tu ktoś z tym problemem ? Dzisiaj biorę pierwsza dawkę bromergonu ,boję się skutków nie wiem czego mam się spodziewać .
Są Ty jakieś dziewczyny która zaszły normalnie w ciążę z Tą przypadłością?
 
reklama
Rozwiązanie
Biore bromergon od początku stycznia. Dzisia 20 dzień cyklu. Od 18 dnia cyklu pojawiły się krostki na twarzy- różowa wysypka. Od 19 dnia cyklu ten problem mam tez na dekolcie. Czy któraś tak miała przy podwyższonej prolaktyne i bromergonie? Czy szukać przyczyny gdzie indziej?
Bralam norprolac przez 4miesiace,powtorzylam badanie prolaktyna była jeszcze większą kolejny miesiąc brania tabletek i zaszłam w ciążę :) mnie lekarz ostrzegał że z wysoka prolaktyna i tak można zajść w ciążę i żeby się zabezpieczać jak nie chcemy dziecka, także głowa do góry,
 
A czego się boisz? Ja zawsze brałam na samą noc przed spaniem, tak pisalo na ulotce że mogą być zawroty głowy, i rzeczywiście jak parę razy w nocy szlam do toalety to były.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jest tu ktoś z tym problemem ? Dzisiaj biorę pierwsza dawkę bromergonu ,boję się skutków nie wiem czego mam się spodziewać .
Są Ty jakieś dziewczyny która zaszły normalnie w ciążę z Tą przypadłością?
Ja też brałam, najpierw po pół tabletki, a jak miałam ponad 60ng/ml ( niektóre laboratoria podają jednostke miU/l czyli 1 ng/ml = 20 miU/l więc lepiej pobór krwi robić w jednym, bo można się konkretnie przestraszyć wyniku :D ) lekarz zalecił brać jedna tabletkę rano i jedna wieczorem, co okazało się być trochę za dużo bo spadło mi ciśnienie i straciłam przytomność, to jedyny skutek uboczny jaki odczułam, po badaniach okazało się że prolaktyna pięknie spadała bralam po pół tabletki.
Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań i w 8 tygodniu ciąży lekarz kazał odstawić :)
 
reklama
Do góry