reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hiperstymulacja

MagiM

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2022
Postów
76
Czesc dziewczyny,

Mam problem i potrzebuje szybkiej porady. Wybieram sie do lekarza dzis popoludniu.
Sytuacja nastepujaca: stymulacja Menopurem (375 jedn.), odebrano 12 komorek jajowych.
To byla moja czwarta stymulacja (2 pierwsze 300 jedn, Menopuru - po 11 kom. jaj., trzecia - 375 jedn. -18 kom. jajowych).
Czasami sie czulam lepiej, czasami gorzej po punkcji, powiekszony brzuch, troche bolu itp.
Miesiaczka/krwawienie zawsze przychodzilo 5-6 dni po punkcji.

Tym razem bylo inaczej - pobrano 12 kom. jajowych, no punkcji, wiadomo, powiekszony brzuch, bol, male plamienie, nic czego bym nie znala z wczeszych stymulacji.
I nagle ok. 3 dnia sie zorientowalam, ze zamiast sie moj stan polepszac, pogarsza sie - wiekszy brzuch, bol.
Poszlam do lekarza, niby powiedzial, ze usg ok (krwawe cysty w jajnikach, troche plynu,ale ze to normalne po punkcji).
Poslal mnie na badania krwi D-dimery 1200 jedn. (norma 0-200), dwa dni pozniej 1150.
Biore leki na rozrzedzanie krwi, Fraxiparine. I dzis nagle, zaczyna mnie bolec jeden jajnik. Nie wiem, czy to objaw hormonalny, np zbliza sie okres, czy tez znak, ze beda pekac cysty???
Zaraz ide do lekarza, ale ciekawa jestem Waszych doswiadczen.
Dzieki
 
reklama
Do góry