reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipotrofia - za mały obwod brzucha

Przepraszam Was bardzo, nie miałam głowy żeby napisać. Leżałam w szpitalu 4 dni, po czym mnie wypisano do domu z ogólnym rozpoznaniem, ze 2 razy w tygodniu mam miec obrazowanie rozwoju oraz KTG. I jeżeli dziecko spadnie poniżej 3 percentyla to za 8 dni będą rozwiązywać ciąże. W trakcie hospitalizacji miałam raz skurcze cała noc, które doprowadziły do 1,5 cm rozwarcia i wczoraj w domu przez 2 godziny miałam bardzo silne skurcze, którym towarzyszył okropny ból kręgosłupa ale ustały - wiec nie jechałam na IP, powiem o tym jutro na obrazowaniu i KTG w szpitalu. Wiec generalnie tyle.. ah wiem! Dziecko w dniu wypisu było na poziomie 4 percentyla. I teraz to chyba wszystko
 
reklama
Wczoraj na wizycie usłyszałam że brzuszek jest mniejszy niż reszta ciała 25tudziem ciazy czy ktoraś też tak miała i urodziło się zdrowe
 
Do góry