reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipp, Bobovita czy Gerber?

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Moja córcia skończyła 4 msc,
chce zacząć wprowadzać obiadki ze słoiczków, ale mam wątpliwości co do tych firm.
Które lepsze jakościowo itd.
Co polecacie drogie mamy?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzieci to nie praca w której pracodawca chce doświadczenia.Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.Doświadczenie można sobie odłożyć na półkę,bo to co działa przy jednym,przy innym może zaszkodzić.

My mieliśmy Bobovitę i jeszcze Cow&Gate.I piszę o tym dlatego,bo ja do tego drugiego nie byłam przekonana (wydawało mi się mało popularne wśród mam,a przez to myślałam,że coś z nim nie tak) a moje dziecko zajadało się nimi.
Moja córcia skończyła 4 msc,
chce zacząć wprowadzać obiadki ze słoiczków, ale mam wątpliwości co do tych firm.
Które lepsze jakościowo itd.
Co polecacie drogie mamy?
Zdecydowanie Hipp albo Babydream (rossmann);)

85999jcg9fn0vsxa.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
W kolejnosci Hipp Bobovita i Gerber. U nas przewazal Hipp przeplatany Bobovita. Gerber nie smakowal ale wiadomo wszystko jest kwestia gustu.
 
Ja również polecam samemu ugotować ;-) Gotujesz marchewkę, blendujesz i masz pierwsze danie. Następnie ziemniaka i masz kolejne. Potem dynię i masz trzecie. Następnie robisz mixy i masz dania dwuskładnikowe.Tylko uważaj na nowalijki, bo z reguły są mocno chemią pryskane.

PS.Według najnowszych wytycznych dietę powinno rozszerzać się w 6mż.
 
reklama
Ja również polecam samemu ugotować ;-) Gotujesz marchewkę, blendujesz i masz pierwsze danie. Następnie ziemniaka i masz kolejne. Potem dynię i masz trzecie. Następnie robisz mixy i masz dania dwuskładnikowe.Tylko uważaj na nowalijki, bo z reguły są mocno chemią pryskane.

PS.Według najnowszych wytycznych dietę powinno rozszerzać się w 6mż.
tylko trz3ba się zastanowić nad jakością takiej marchewki czy ziemniaka a w słoiczkach są określone nirmy jakości
 
reklama
Do góry