reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Hipp, Bobovita czy Gerber?

aga1919

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja córcia skończyła 4 msc,
chce zacząć wprowadzać obiadki ze słoiczków, ale mam wątpliwości co do tych firm.
Które lepsze jakościowo itd.
Co polecacie drogie mamy?

reklama

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
Ja również polecam samemu ugotować ;-) Gotujesz marchewkę, blendujesz i masz pierwsze danie. Następnie ziemniaka i masz kolejne. Potem dynię i masz trzecie. Następnie robisz mixy i masz dania dwuskładnikowe.Tylko uważaj na nowalijki, bo z reguły są mocno chemią pryskane.

PS.Według najnowszych wytycznych dietę powinno rozszerzać się w 6mż.

Jazka

Rozwiązania
1
Ja obiadki gotowałam sama, mój nawet nie chciał spojrzeć na nie. Za to owocami z Babydream zajadał się.

magmich

Rozwiązania
0
W kolejnosci Hipp Bobovita i Gerber. U nas przewazal Hipp przeplatany Bobovita. Gerber nie smakowal ale wiadomo wszystko jest kwestia gustu.

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Rozwiązania
2
Ja również polecam samemu ugotować ;-) Gotujesz marchewkę, blendujesz i masz pierwsze danie. Następnie ziemniaka i masz kolejne. Potem dynię i masz trzecie. Następnie robisz mixy i masz dania dwuskładnikowe.Tylko uważaj na nowalijki, bo z reguły są mocno chemią pryskane.

PS.Według najnowszych wytycznych dietę powinno rozszerzać się w 6mż.
tylko trz3ba się zastanowić nad jakością takiej marchewki czy ziemniaka a w słoiczkach są określone nirmy jakości

reklama

Clarien

Rozwiązania
3
No wlasnie, skad brac te warzywa, owoce, mieso lepszej jakosci? Na swoje trzeba poczekac jeszcze :-(

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Rozwiązania
2
No wlasnie, skad brac te warzywa, owoce, mieso lepszej jakosci? Na swoje trzeba poczekac jeszcze :-(
dlatego np ja nie będę bawić się w swoje zupki jak narazie. Jak mam kupić warzywa niewiadomego pochodzenia czy mięso naszpikowane antybiotykami to odpuszczam i będę kupować słoiczki.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry