reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipp, Bobovita czy Gerber?

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Moja córcia skończyła 4 msc,
chce zacząć wprowadzać obiadki ze słoiczków, ale mam wątpliwości co do tych firm.
Które lepsze jakościowo itd.
Co polecacie drogie mamy?
 
reklama
Rozwiązanie
Dzieci to nie praca w której pracodawca chce doświadczenia.Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.Doświadczenie można sobie odłożyć na półkę,bo to co działa przy jednym,przy innym może zaszkodzić.

My mieliśmy Bobovitę i jeszcze Cow&Gate.I piszę o tym dlatego,bo ja do tego drugiego nie byłam przekonana (wydawało mi się mało popularne wśród mam,a przez to myślałam,że coś z nim nie tak) a moje dziecko zajadało się nimi.
Dziewczyny, pytanie dziewczyny nie było "czy słoiczek czy gotować samemu" więc odpowiedzi typu "najlepiej gotować samemu" nie jest odpowiedzią na zadane pytanie. Czytajcie ze zrozumieniem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyna moze nie ma doswiadczenia, nie wie ze sama rownie dobrze moze dziecku gotowac, a kazda doradza jej to co uwaza za sluszne :) poza tym widzialam plantacje takich owocow i warzyw, ktore pozniej ida do sloiczkow.. przy autostradzie... zdrowa zywnosc bogata w metale ciezkie i inne dziadostwo..

 
reklama
Nie popadam ze skrajności w skrajność. Chemia jest wszędzie i na wszystko należy patrzeć z przymrużeniem oka. Zarówno kupując żywność/warzywa/owoce w marketach i na straganach jak i gotowe słoiczki.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieci to nie praca w której pracodawca chce doświadczenia.Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia.Doświadczenie można sobie odłożyć na półkę,bo to co działa przy jednym,przy innym może zaszkodzić.

My mieliśmy Bobovitę i jeszcze Cow&Gate.I piszę o tym dlatego,bo ja do tego drugiego nie byłam przekonana (wydawało mi się mało popularne wśród mam,a przez to myślałam,że coś z nim nie tak) a moje dziecko zajadało się nimi.
 
Rozwiązanie
No wlasnie, skad brac te warzywa, owoce, mieso lepszej jakosci? Na swoje trzeba poczekac jeszcze :-(
No i to jest właśnie to - dlatego ja z tych proponowanych wybieram Hipp - seria bio przemawia do mnie najbardziej. A jak jest lato czy jesień to mam malutki ogródek i w nim marchew i maliny - ale nie każdy tak ma - więc warto wybrać świadomie produkty dla dzieci - bio robi dużą różnicę
 
Do góry