reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipp - produkty spożywcze, herbatki

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
8 073
Miasto
kraków
Jak oceniacie produkty firmy Hipp? Do tej pory nie mialam okazji ich stosować, a lekarz zalecił podawac dziecku herbatke wspomagajaca trawienie. No i nie wiem, co może być skuteczniejsze - kupić taką herbatkę, czy podać dziecku zaparzony rumianek z koprem włoskim (które są w składzie w/wymienionej herbatki):confused:
 
reklama
Ogolnie uwazam, ze sa to dobre produkty. Herbatki sa swietne i lepsze, moim zdaniem, od Bobovity i bardziej wydajne. Deserki tez sa dobre ale obiadki nie za bardzo. Sloiczki dla roczniakow sa za bardzo zmiksowane, lepsze sa Gerberki. Kupowalam tez kaszki z Hippa, rewelacyjna byla jablkowa i koprem wloskim. Ale najlepsze sa gotowe kaszki Na Dobranoc, sprawdzaja sie na spacerze czy w gosciach, synek je uwielbial.
 
Też mam herbatki z hipp i są ok, obiadek też czasem dam małemu, chociaż częściej bobovita i gerber
 
Jak oceniacie produkty firmy Hipp? Do tej pory nie mialam okazji ich stosować, a lekarz zalecił podawac dziecku herbatke wspomagajaca trawienie. No i nie wiem, co może być skuteczniejsze - kupić taką herbatkę, czy podać dziecku zaparzony rumianek z koprem włoskim (które są w składzie w/wymienionej herbatki):confused:
Jak dla mnie firma hipp jest super:tak::tak::tak:Do dzisiaj kupuje herbatki hippa w tym rowniez ta ułatwiajaca trawienie:-):tak:
Maja swietne obiadki,pyszne deserki i nawet ciasteczka:tak::tak::tak:
 
Jak oceniacie produkty firmy Hipp? Do tej pory nie mialam okazji ich stosować, a lekarz zalecił podawac dziecku herbatke wspomagajaca trawienie. No i nie wiem, co może być skuteczniejsze - kupić taką herbatkę, czy podać dziecku zaparzony rumianek z koprem włoskim (które są w składzie w/wymienionej herbatki):confused:
Herbatke hipp z kopru maly pil i polecam za to nie polecam rumianku w nadmiarze moze uczulac dziecko niestety...
obiadkow maly z hippa nigdy nie jadl nie smakowaly mu nigdy , jadl tylko bobovite i bardziej mu wszystko z tej firmy spasowalo...
 
Na początku pierwsze sloiczki to tylko Hipp-dynia z ziemniami była hitem :-):-) a potem to Bobovbita bo Hipp nie smakowal i też nei ma takich fajnych gródek jak Bobvita.Za to deserki Hippa lepsze, akszk na na Dobranoc.Herabtek nie pija Oli, czasem soczki mu kupuję-bananowy króluje.
Za to kosmetyki Hippa jak dla mnie bomba:tak:
 
wg mnie HIPP jest OK, jedyna wada to cena rzeczy do jedzenia, wszystko droższe niż innych firm
 
Herbatke hipp z kopru maly pil i polecam za to nie polecam rumianku w nadmiarze moze uczulac dziecko niestety...

salik_agnieszka masz rację :tak:...
Rumianek jest alergizujący. Mój synek jest na niego uczulony.

Z produktów Hipp kupuję herbatki :tak::-).
Stosowałam z tej firmy również chusteczki nawilżające, krem ochronny przeciw odparzeniom i oliwkę.
Po oliwce Adrianek dostał wysypki. Pozostałe środki pielęgnacyjne sprawdziły się. Jednak 10,99 zł za paczkę chusteczek nawilżających (cena w hipermarkecie Real) to jak dla mnie za dużo.
 
Ostatnia edycja:
Dla nas Hipp tez rewelacja zwłaszcza herbatki.:tak: Co do deserków i obiadków to nie kupowałam.Zgadzam sie też z opinia ze kosmetyki mają świetne zwłaszcza, krem na odparzenia, balsam do ciała ,oliwka tez sie sprawdziła:-)
 
reklama
Rumianek juz mu zaprzalam - nie ma oznakow uczulenia. Puki co stosowalam 3 razy, wiec zobaczymy co bedzie dalej. ;-)

Dzieki za wypowiedzi... :-D
 
Do góry