reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipp - produkty spożywcze, herbatki

Witam

moj jasiek ma alergie pokarmowa dlatego podaje mu niektore produkty HIPP. Np. pierwsze jablko dla alergikow- tylko po tych jablkach nie mial wysypki, ponadto podaje mu zupki Hipp( ale tylko bez marchewki bo na nia tez jest uczulony) i nie ma z nimi problemu. Tylko Hipp ma produkty BIO dla maluszków a to dla mnie jest bradzo wazne.Pozdrawiam
 
reklama
salik_agnieszka masz rację :tak:...
Rumianek jest alergizujący. Mój synek jest na niego uczulony.

Z produktów Hipp kupuję herbatki :tak::-).
Stosowałam z tej firmy również chusteczki nawilżające, krem ochronny przeciw odparzeniom i oliwkę.
Po oliwce Adrianek dostał wysypki. Pozostałe środki pielęgnacyjne sprawdziły się. Jednak 10,99 zł za paczkę chusteczek nawiżających (cena w hipermarkecie Real) to jak dla mnie za dużo.

Jakos miesiac temu udalo mi sie kupic w Realu chusteczki Hippa, 4 opakowania za 22 zl :tak: Czesciej mogliby roic takie promocje.
Moj syn tez mial uczulenie po oliwce z Hippa, czerwone krostki mu wyszly, musialam odstawic ta oliwke.
 
tez bym sie pokusila na taka promocje husteczek :tak: choc staram sie byc na bierzaco jesli chodzi o promocje w marketach produktow dzieciecych :tak:

teraz testuje Hipp herbatke wspomagajaca trawienie... dzidzia spi spokojnie ale nadal placze przy karmieniu i sie prezy... no ale odczekamy kilka dni moze bedzie wieksza poprawa :-D
 
herbatki hipp reweacja,obiadkow nigdy nie dawalm jedynie desreki,super sprawa:tak:ale to bylo dawno teraz juz nie daje
 
Moj Kuba ma prawie 3 lata a nadal mu kupuje herbatki z Hippa, rewelka, zwlaszcza latem, kiedy szybko trzeba zrobic piciu i leciec na spacerek. Obiadki zdarza mi sie uzyc, nawet teraz, ale kupuje te juz "dorosłe " z Hippa po 18 mcu w miseczkach w ksztalcie serduszka, sa swietne, ale kosztuja troche... niestety...
 
Firma Hipp dla nas jest okej:tak: Troszke drozsze od innyych firm ale to nic...My mamy Herbatke z kopru włoskiego i owocową Jula uwielbia:tak::tak::tak::tak: Sloiczki tez daje Julka najbardziej lubi z banankiem:tak: Mniam....:rofl2:
 
reklama
Jak oceniacie produkty firmy Hipp? Do tej pory nie mialam okazji ich stosować, a lekarz zalecił podawac dziecku herbatke wspomagajaca trawienie. No i nie wiem, co może być skuteczniejsze - kupić taką herbatkę, czy podać dziecku zaparzony rumianek z koprem włoskim (które są w składzie w/wymienionej herbatki):confused:


Ja ją piłam (zalecenie lekarzy ) zarówno po operacji jak i ostatnio po zatruciu
 
Do góry