reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeria na temat odkurzacza... i inne strachy.

A moja Gaba boi się ciemności. Bo ją ... gryzie. Jak idzie wieczorem do pokoju a światło się nie świeci to zaraz przybiega wystraszona i krzyczy: mamo gryzie...
A co dziwne śpi bez problemu w ciemości...
 
reklama
słowiczek nasze panny sa w podobnym wieku.Napisz mi prosze jak Twoja corcia spi w nocy,czy czesto sie budzi i wogole wszystko na temat spania.Bo ja z moja mam problem ze spaniem i chcialabym wiedziec czy to tak jest czy mam szczegolny egzemplarz dzieciatka.Dzieki wielkie.Pozdrawiam.
 
Cześć Renee
Mój Gabiszonek jest rannym ptaszkiem. Wstaje o 6 lub wcześniej ( o zgrozo). Czy lato, czy zima jest tak samo.
Zdarza się, ze w dzień jeszcze śpi, i jak zaśnie to nawet na 3 godziny.
Ogólnie wieczorem idzie spać około godziny 20. A jak śpi w dzień to 21-22.
W nocy z reguły śpi. Ale nie raz zdarza się, że przybiega naprzykład o 3 lub 4 z płaczem do nas. Uspokojona przez nas wraca do łóżka i czasem zaśnie. Nie raz jest tak kilka razy w nocy.
Czasem potrafi po ciemku się pobawić i pójść dlaej spać.
Ale nie raz ma takie okresy, ze praktycznie mąż przesypia z nią pół nocy na jej łóżku a ona dalej nie chce go wypuścić. Tak zdarzało się np. jak była chora lub wychodziły jej ząbki.
Zasypia sama, jak ja ją kładę. Poprzytulam, pocałuję, pogadam chwilkę i wychodzę z pokoju.
Mąż raczej jest z nią dop€ki nie zaśnie. Ale to nie jest reguła.

I to tak w skrócie. Jak masz pytania to z chęcią Ci odpowiem.
Pozdrawiam
 
Do góry