Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Wydaje mi się ze po histeroskopii gdzie jest usuwana wada macicy należy odczekać ok. 3 cykli przed powrotem do starań. A ile czasu zajmie zajście później w ciąże to mocno indywidualna sprawa - jednej parze jeden cykl, innej 6, a jeszcze innej 20. Pytanie czy nie ma innych problemów.Siemano chciałabym wiedzieć ile po histeroskopii udawało wam się zajść w ciąże?Ja czekam na zabieg mam macice z przegrodą.
Aż 3 cykle trzeba odczekać masakraWydaje mi się ze po histeroskopii gdzie jest usuwana wada macicy należy odczekać ok. 3 cykli przed powrotem do starań. A ile czasu zajmie zajście później w ciąże to mocno indywidualna sprawa - jednej parze jeden cykl, innej 6, a jeszcze innej 20. Pytanie czy nie ma innych problemów.
3 cykle, co to jest w porównaniu do całego życiaAż 3 cykle trzeba odczekać masakra
Dodam ze dostałam luteinę na podtrzymanie poniewaz nie usunęli wszystkiego. Mogła pomócHisteroskopie miałam wykonywaną pare dni przed miesiączka, odczekałam kolejny cykl aby wszystko się zregenerowało byłam na kontroli u ginekologa który dał nam pozwolenie i miesiączki juz nie dostałam. Tak ze szybko poszło. Ale wcześniej sie nie staraliśmy![]()
Ja odczekam dwa miesiące heheTo tego trzeba sie trzymać. Wiem ze ciężkie jest takie oczekiwanie ale dla swojego dobra i dobra dziecka warto, czas i tak zleci.ja jeszcze długo czekałam na histeroskopie a starania juz chcieliśmy rozpocząć na początku roku. Zabieg miałam w marcu. Pozytywny test w maju.