reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

histeroskopia i laparoskopia

kika111

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Maj 2009
Postów
52
Miasto
Szczucin
witam wszystkich niebawem bede miała histeroskopie i niewykluczone ze laparoskopie takze poniewaz jestem po dwóch poronieniach mam pytanie bo wiem ze po tylko histeroskopi mozna sie starac o ciąze odrazu a po laparoskopi jak jest czy trzeba długo odczekac czy tyle samo jak po poronieniu a dokładniej łyżeczkowaniu? bardzo prosze was o pomoc i dziekuje z góry
 
reklama
ja mialam w listopadzie laparo z powodu ciazy pozamacicznej, mialam usuniety lewy jajowod i staranka zaczelam juz po 2 miesiacach ale dopiero teraz sie udalo.
Moj lekarz powiedzial ze to nie jest zadna ingerencja w macicy (jak np zabieg lyzeczkowania) i spokojnie w 2,3 cyklu po laparoskopii mozna starac sie o dzidziusia
 
Kika ja miałam laparoskopię w marcu i w tym samym cyklu miałam pozwolenie na staranka. a teraz jestem w ciąży w którą zaszłam w cyklu z laparką.
 
Kika ja miałam histeroskopię i lekarz mówił by przynajmniej jeden cykl sobie po niej odpocząć. Jednak to jest ingerencja w szyjkę macicy. Ja czekałam prawie rok. Więc na mnie nie patrz. Ale to całkiem z innych względów. Ważne jest co Ci powie Twój lekarz prowadzący. Do jakiego w końcu lekarza chodzisz? Zmieniłaś nr gg? Bo pare razy pisałam i nie miałam odzewu??
Powodzenia
 
Witam
Jesli mogę przyłączę się do WAS
Jestem drugi tydzień po laparo i miałam najprawdopodobniej torbiel endometrialną na pr jajniku została usunięta piszę prawdopodobnie bo tak stwierdzili lekarze ale wynik badania potwierdzajacego bede miała jutro
zaczeło sie tym iz nie miałam od wrzesnia do grudnia miesiaczki póżniej hormonalna ale endometrium było zaniskie no i miałam wybrac albo laparo albo hormony no i Teraz bedziemy sie powoli starać jak już lekarz nam zezwoli.
 
Czy możecie mi opisac jak się czułyście po laparo? są jakieś zastrzezenia co mozna robić po co nie ja narazie czuje sie ok troche boli i w miejscach szyc mam małe guzki i jak dotykam to boli mnie miejsce naciecia ale poza tym spoko wyszłam do domu na drugi dzień po i teraz normalnie poza obolałym brzuchem i siniakami.
 
Margarita i Amelka niestety ja CI nie pomogę bo jak napisałam miałam tylko histeroskopię bo laparo nie musiałam.. zachodziłam za każdym razem bez problemu w ciażę. Wierzę że Wam się w końcu uda. Dostaniecie zielone światełko i zaczniecie walczyć o kolejny cud! Życzę powodzenia!
 
Dziś dzwoniłam pytać o wynik histopato tego wycinku no i okazuje sie ze nie była to torbiel endometrialna jak lekarze mysleli ale krwiaczek na jajniku i powiedziała mi moja gin ze to bardzo dobrze i nie mam sie martwić no ale hmmm skąd to sie wzieło jak i co dalej? nie wiem wiecej pytan teraz niz odp. i nie wiem juz sma co o tym myslec no ale mam sie w 12 dniu cyklu pojawic a jak nie wystapi po miesiącu miesiaczka to mam sie tez zgłosic to bede pytac co dalej jak narazie w głowie mam wielki??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
reklama
Kiedy można zacząć starania po laparo i histeroskopi ? wszystko zależy od wyników tych badań, jeśli jest wszystko ok po tych zabiegach to można praktycznie starania zacząć za raz po zabiegu
 
Do góry