reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeroskopia

Ania899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
49
Cześć dziewczyny.
Dzisiaj byłam u nowego ginekologa który zlecił mi histeroskopie - jestem po 3 poronieniach.
Czytałam o tym i trochę się boje.
Któraś z was miała? I może się podzielić opinia ?

Pozdrawiam
 
reklama
A gdzie robiłaś to badanie? I jaka cena? Jeśli mogę zapytać
Dzięki, trochę mi ulżyło bo jak zaczęłam czytać to się zestresowałam
Ja jestem z okolic Katowic robiłam je w szpitalu na NFZ

Na prawdę nie ma się czym stresować to na prawdę nie boli nic nie czujesz. Pewnie lekarz chce sprawdzić czy nie masz zrostów po poronieniach.
 
reklama
reklama
a gdzie dokładnie robiłaś ? Też jestem ze Śląska a ceny w klinikach wbijają w fotel ...
Witaj trochę czasu minęło od postu 😀😀😀
Ja byłam na prywatnej wizycie u dr Bystrzyjewskiego Sławomira . On pracuje w Szpitalu w Katowicach na Łubinowej to prywatny szpital ale mają kontrakt na NFZ. Poszłam do niego powiedziałam co i jak i zapisał mnie na termin. Fajny facet specyficzny bardzo bezpośredni. Udraznial mi jajowody z powodzeniem na lata robił konizacje szyjki . Nie byłam jego stała pacjetka doraźnie mimo tego nie robił mi nigdy problemu kroił ...

Radzę mieć kilku lekarzy aby oszczędzić pieniądze i szukać pomocy na NFZ. Ja też się leczyłam latami i starałam się oszczędzać gdzie mogłam
 
Do góry