reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeryczny płacz dziecka po przebudzeniu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

ptyśka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2012
Postów
743
Witam
Jestem mamą 16 miesięcznej dziewczynki. Od paru miesięcy pojawił się problem ataków paniki w nocy, lęków nie wiem jak to nazwać. Uspokaja się dopiero na rękach nie chce się dać odłożyć do łóżeczka. Dodam że od urodzenia do jakiegoś 13 miesiąca spała z nami ale za radą neurologa do którego dostaliśmy skierowanie od pediatry nauczyliśmy ją
spać u siebie w łóżeczku. Neurolog stwierdził że córka za bardzo jest od nas uzależniona dlatego budzi się i płacze gdyż jest bardzo wrażliwa. Przepisał Atarax ale szczerze powiem że mam obawy co do jego stosowania więc odstawiłam po paru dawkach.W razie pogorszenia kazał zrobić EEG główki. Niestety od paru dni jest gorzej. Córka budzi się z płaczem również w dzień. Zanosi się gdy odłoże ją do łóżeczka i odejde. Dostaje takiej histerii że boję się że sąsiedzi pomyślą że robię jej krzywdę. Gdy ją wezmę momentalnie się uspokaja łkając jeszcze baaardzo długo. Jestem przerażona ponieważ boję się że faktycznie może mieć jakieś problemy neurologiczne. Czy udać się na to EEG czy pójść do psychologa? Bardzo proszę o jakąś radę co z moim dzieckiem się dzieje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry