reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Historie Naszych Małych Cudów

Ola_PM

Grudniowa Mama 2010
Miasto
podlasie
ja 4 miesiące po poronieniu w 14tc zaczynam się wraz z mężem starać o dzidziulkę i już nie możemy się doczekać bicia serduszka i mojego rosnącego brzucha :) wcześniej marzyłam o synusiu..i był..teraz jest mi wszystko jedno - byle by było..

reklama

slodziutka_e

Fanka BB :)
Miasto
Tarnów
przyszłamamusia-witaj wśród Aniołkowych mam! Dla Twojego synka zapalam (*).. zapraszam Cię na wątek głowny ciąza po poronieniu. Są tam wspaniałe dziewczyny co zawsze poradzą utulą, otrzą łzy. Każda z nas jest tam po przejściach wiec doskonale rozumiemy Twój ból... ale i własnie tą nadzieję że kiedyś i dla nas zaświeci słoneczko!
Trzymaj się dzielnie!

Ola_PM

Grudniowa Mama 2010
Miasto
podlasie
przyszłamamusia-witaj wśród Aniołkowych mam! Dla Twojego synka zapalam (*).. zapraszam Cię na wątek głowny ciąza po poronieniu. Są tam wspaniałe dziewczyny co zawsze poradzą utulą, otrzą łzy. Każda z nas jest tam po przejściach wiec doskonale rozumiemy Twój ból... ale i własnie tą nadzieję że kiedyś i dla nas zaświeci słoneczko!
Trzymaj się dzielnie!

dziękuję za ciepłe przywitanie, powoli zaczynam się u was zadomawiać...aż mój mąż zapytał co robię przed tym komputerem że tak stukam i stukam..
ja też marzę o słoneczku w moim życiu..mam nadzieję, że już niedlugo, bo mam dosyć tych "burzowych" chmur..:tak:

lniannon

Aktywna w BB
dziękuję za ciepłe przywitanie, powoli zaczynam się u was zadomawiać...aż mój mąż zapytał co robię przed tym komputerem że tak stukam i stukam..
ja też marzę o słoneczku w moim życiu..mam nadzieję, że już niedlugo, bo mam dosyć tych "burzowych" chmur..:tak:

Ja zgodzę się z Tobą również mam dosyć tych "burzowych" dni w swoim życiu, a mam je od grudnia. Zastanawialiśmy się ostatnio, by znów mieć małą iskierkę dla której można żyć. Ostatniej się nie doczekaliśmy:( Czy to dobry pomysł??

Ola_PM

Grudniowa Mama 2010
Miasto
podlasie
lniannon a pewnie że dobry pomysł! jak gin wam już pozwolił to trzeba działać - ja wyszłam z takiego założenia. po wyjściu z ostatniej wizyty, po usg usłyszałam :"Pani Olu, nastepnym razem widzimy się w ciąży"

Diana_81

Fanka BB :)
Miasto
Świętokrzyskie
Witajcie
Cieszy bardzo kiedy słyszy się o szczęściu, a większego niż dziecko nie znam szczęścia.
Ale powiem wam że im więcej czasu upływa od naszej straty, tym bardziej boję się kolejnej ciąży.
I co gorsza ostatnio nie umiemy o tym rozmawiać z moim mężem. nie wiem co się porobiło. Chyba musimy zuzyć flachę wina, moze nam poluzuje....

Ola_PM

Grudniowa Mama 2010
Miasto
podlasie
Kurcze Dianka, jak ma pomóc przełamać milczenie za pierwszym razem to niech będzie winko..Łatwiej będzie przełamać strach i skrępowanie, te wszystkie lęki - tak by później móc rozmawiać już bez winka :)

Ja też boję się kolejnej ciąży..ale tęsknota za dzieciątkiem i chęć posiadania ( może to złe słowo ) dziecka jest na tyle wielka, że zabija strach..

Trzymaj się cieplusio

reklama
Do góry