reklama

Hiszpańska mucha

Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Od jakiegoś czasu nie ma pasji w moim małżeństwie i ciekawi mnie spróbowanie hiszpańskiej muchy..... Ciekawi mnie czy któraś z Was stosowała moze hiszpańską muchę i napisze czy to działa czy nie?

reklama

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Wydaje mi się, ze dużo tutaj zależy od organizmu. Jak również od konkretnej osoby. Sama nie wierzyłam, ale mąż mi jakiś czas temu dał (oczywiście za moja zgodą a nie tak bez niej....)i....zadziałało.

Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Czy przypadkiem nie było to placebo? No wiesz, w sensie, że wiedziałaś. ze dostaniesz coś na podniecenie i ta sama perspektywa Cię podnieciła? Bo sama obawiam się że właśnie tak mogłoby być..... No i o jakiej hiszpańskiej musze piszesz? Bo właśnie przeglądam sobie allegro i w sumie od groma tego tutaj.

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Ano właśnie nie wspomniałam. Sex elixir. Wlewa się to cuś do napoju i potem ochota rośnie. Kiedyś włożyłabym to pomiędzy bajki, ale rzeczywiście podnosi libido :) Ogólnie to polecam rownież przejście na zdrowy styl życia, mniej tłuszczy, więcej warzyw i owoców. Jak również więcej aktywności fizycznej. To również podnosi libido :)

Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Oj to już jest. Ogólnie zdrowo się odżywiamy i praktycznie codziennie uprawiamy sport. Problem jest w tym, że jestesmy ze sobą już dobre kilkanaście lat i jednak przez ten czas atmosfera trochę siadła. Gdzie to cudo kupowałaś? Na allegro/

reklama

dgiza

Zaciekawiona BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
Na allegro akurat nie, chociaż ostatnio sobie przeglądałam co tam jest i natknęłam się na hiszpańską muchę które używamy. Zamawiałam w sklepie intymnosc pl

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O