reklama

HIT czy KIT? Nasze opinie.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez Straciatella, 3 Wrzesień 2013.

1. Straciatella

Straciatella Listopadówka 2010

Podpatrzyłam ten temat na innym wątku i stwierdziłam, że to bardzo fajna sprawa!
    Czy macie jakieś swoje hity? Kosmetyki dla dziecka, pieluszki, kosmetyki dla siebie?
    Albo czy natrafiłyście na coś, czego nie możecie polecić najgorszemu wrogowi?

Ja ze swojej strony mogę polecić laktator elektryczny madeli, z czego totalnym kitem okazał się ten ręczny z AVENTU.

No i butelki tomme tipee - rewelacja :happy2:

2. ania//

ania// Fanka BB :)

oj tak reczny z awenta to koszmar..
    też zgadzam się z butelkami tomme tipee, ale rownież z lovi;)
    i pampersy z biedronki DADA najlepsze;)

3. reklama
  4. vixen89

vixen89 Fanka BB :)

A u mnie ręczny z Aventa się sprawdził :) w szpitalu elektryczny nie dawał rady, a ręcznym odciągałam bez problemu.
    Dady w ogóle mnie nie przekonały, są twarde i odciskują się na pupce. Wiele moich koleżanek jest zadowolonych, ale osobiście nie polecam.

Ze swojej strony mogę polecić Balneum do kąpieli dla Maluszków z problemami skórnymi :)

5. Malusiolka

Malusiolka Potrójna mamusia :D

Ja z pampersów polecam pamper. Jak dla mnie najlepsze, od innych moje dzieci dostają krostek na pupie. Z kosmetyków dla niemowląt to od razu po urodzenia HiPP, a od 1 miesiąca życia gaga. Dla kobiet w połogu i po porodzie polecam płyn do higieny intymnej "Perfecta mama" - używałam i jestem zadowolona :)

6. perelka86

perelka86 Fanka BB :)

Ja może powiem to co kolezanka stosuje co radziła hmm butelko Avent pampersy dada;-) więcej grzechów nie pamiętam raczej będę sięgała radom ;-)

7. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

Ja serdecznie polecam po porodzie płyn do higieny intymnej Lactacyd ! Super łagodzi i pomaga w regeneracji. U mnie sprawdził sie na 100% wraz z Tantum Rosa sprawiły cuda:tak:

8. Straciatella

Straciatella Listopadówka 2010

ooo tak, tantum rosa!!
    Ja miałam mieszanke z nantum rozcienczone w wodzie i przelane do butelki 0,5 ml z tym dziubkiem do picia :-D jaka ulga byla...
    pomógł mi też octenisept. A byłam szyta na wszystkie strony.

9. Martynia.

Martynia. Fanka BB :)

Świetny dział! ja jako, że nie mam jeszcze doświadczenia w tych sprawach, chętnie będę podczytywała :-p

10. reklama
  11. szkola13

szkola13 Fanka BB :)

Ja jako niania i mam jakies doswiadczene moge polecic z czystym sumieniem pompersy i kosmetyki z rosmana sa super a nie sa drogie. Kitem jak dla mnie jest sudokrem bo on wogule chyba nie dziala zato hitem i eybawieniem w pielegnacji jest maka ziemniaczana od odpazen po alergie w wysypki skorne. A i super mi sie jezdzilo przez ten czas wozkiem espiro atlantik jest naprawde pozadny. Jak mi sie cos przypomni to napisze ale i z checia poczytam

12. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

Straciatella ja tez tak stosowałam Tantum :-) Do butelki z dziubkiem:-D Ja miałam 4 szwy :baffled:

Poleć forum