reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HIT czy KIT? Nasze opinie.

reklama
Hej;
w kwestii laktatorów to ja zdecydowanie polecam Prolactis Lovi!!! Przed nim miałam dwa inne ( TT i medeli) i ten zdecydowanie lepszy.

I na bolące brodawki muszle laktacyjne z aventu. Wyglądają niepozornie, ale naprawdę dają radę.
 
bardzo dobry watek
a ci na rozstepy?

bdziecie uzywac bio oil tak teraz wszedzie reklamowany czy jakies mega drogie kosmetyki z apteki czy ze zwyklej drogerii typu eveline, ziaja itp?

ja mam tendencje do rozstepow na pupie i udach i boje sie tym na brzuchu. Czytalam ze od 3 miesiaca stosowac kremy ale kto wie jak nam brzuchy szybko beda rosly, moze szybciej?>
 
Ja już mam rozstępu na udach i piersiach ponieważ przez tabletki depresyjne dwa lata temu przytyłam 15 kg w szybkim tempie, a potem zrzuciłam to. Ja mam z poprzedniej ciąży PHARMACERIS on jest z kwasem foliowym ale niby pisze, żeby stosować po kończonym 3 miesiącu czyli w 4
 
Całą ciążę smarowałam się oliwką i kremem na rozstępy - na brzuchu nie mam ani jednego, ale na udach i pupie i tak wylazły, a najwięcej jakoś miesiąc po porodzie o_O Próbowałam Bio Oil i contractubex na te co już wyszły, bez widocznych zmian. Koleżanki też stosowały różne mazidła i nic to nie dało. To podobno sprawa genetyki, jak mają się pojawić to i tak się pojawią...
 
a ja kupiłam sobie poduszkę ciążową i stosuję od kilku dni. wypełnienie silikonowe,wygodne, dopasowuje się do ciała. można wygodnie usiąść, położyć się i ból pleców tak nie dokucza... fajna sprawa, polecam!!
 
nana - jaka dokladnie? rogala?

ja mialam rogala w ciazy i bardzo sobie chwalilam ale mialam ja w pozniejszej ciazy jak brzuch byl wiekszy - teraz tez na pewno taka zakupie :)
 
ja mam taka duza, w ksztalcie rogala - jest zaje*ista, biore ja na kanape, do lozka... tylko do wanny jeszcze nie :D
 
reklama
Do góry